Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Güncel Haber Girişi: 11.10.2021 - 14:57, Güncelleme: 11.10.2021 - 15:32

MİLLETVEKİLİ ZEYBEK'TEN ANLAMLI PAYLAŞIM

 

MİLLETVEKİLİ ZEYBEK'TEN ANLAMLI PAYLAŞIM

KOCAELİ HABERİ
Dünya Kız Çocukları Günü her sene 11 Ekim tarihinde kutlanıyor. Dünya Kız Çocukları Günü, Birlemiş Milletler tarafından alınana kararla berber 2012 senesinden bu yana kutlanıyor. Bu anlamlı günde sosyal medyada evlatların en güzel fotoğrafları eşliğinde mesajlar paylaşımı rekor seviyelere ulaştı.. Ak Parti MKYK üyesi ve Kocaeli Milletvekili Av. Emine Zeybek'de kızı ile çektirmiş olduğu güzel bir fotoğrafı "En güzel kokan çiçeğim" mesajı ile paylaştı.. Sinem Zeybek'in Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi 4. Sınıf öğrencisi olduğu öğrenildi..  
KOCAELİ HABERİ

Dünya Kız Çocukları Günü her sene 11 Ekim tarihinde kutlanıyor.

Dünya Kız Çocukları Günü, Birlemiş Milletler tarafından alınana kararla berber 2012 senesinden bu yana kutlanıyor. Bu anlamlı günde sosyal medyada evlatların en güzel fotoğrafları eşliğinde mesajlar paylaşımı rekor seviyelere ulaştı..

Ak Parti MKYK üyesi ve Kocaeli Milletvekili Av. Emine Zeybek'de kızı ile çektirmiş olduğu güzel bir fotoğrafı "En güzel kokan çiçeğim" mesajı ile paylaştı..

Sinem Zeybek'in Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi 4. Sınıf öğrencisi olduğu öğrenildi..

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
altinlas
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.