Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Siyaset Haber Girişi: 13.10.2021 - 11:32, Güncelleme: 13.10.2021 - 11:32

Akşener: Sıkı dur sayın Erdoğan başbakan geliyor

 

Akşener: Sıkı dur sayın Erdoğan başbakan geliyor

KOCAELİ HABERİ
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener partisinin grup toplantısında konuştu. 'Sıkı dur sayın Erdoğan başbakan geliyor' Akşener paralamenter sisteme geçeceklerinin altını "Milletin derdini çöz. Benden söylemesi kısa zamanda çözdün çözdün, çözemedin koltuk gidiyor haberin olsun. Çünkü İYİ Parti gümbür gümbür geliyor. Gittiğimiz her yerde millet bizi çağırıyor. Ortaklarınla sürdürdüğünüz sefaya son verip hizmet nasıl yapılır, ülke nasıl yönetilirmiş cümle aleme göstermeye geliyoruz. Bu ucube sistemin devri artık bitti. Sıkı dur sayın Erdoğan başbakan geliyor." sözleri ile çizdi..   
KOCAELİ HABERİ

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener partisinin grup toplantısında konuştu.

'Sıkı dur sayın Erdoğan başbakan geliyor'

Akşener paralamenter sisteme geçeceklerinin altını "Milletin derdini çöz. Benden söylemesi kısa zamanda çözdün çözdün, çözemedin koltuk gidiyor haberin olsun. Çünkü İYİ Parti gümbür gümbür geliyor. Gittiğimiz her yerde millet bizi çağırıyor. Ortaklarınla sürdürdüğünüz sefaya son verip hizmet nasıl yapılır, ülke nasıl yönetilirmiş cümle aleme göstermeye geliyoruz. Bu ucube sistemin devri artık bitti. Sıkı dur sayın Erdoğan başbakan geliyor." sözleri ile çizdi.. 
 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
altinlas
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.