Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Spor Haber Girişi: 13.10.2021 - 15:29, Güncelleme: 13.10.2021 - 15:29

ZİRVEYE OTURUDULAR

 

ZİRVEYE OTURUDULAR

KOCAELİ HABERİ
Güney Kore yapımı 'Squid Game' adlı dizi, borca batmış ve çaresizlik içindeki 456 insanın, peş peşe altı oyun kazanırlarsa 39 milyon dolarlık ödülü alıp, gidebileceği umuduyla, kanlı bir hayatta kalma yarışmasının cazibesine kapılmasının hikayesi. Tek bir sorun var; elenirlerse, bunu yaşamlarıyla ödüyorlar. 28 GÜNDE NETFLIX'İN ZİRVESİNDE! 17 Eylül’de platformda yayınlanan dizi, ilk 28 gününde 111 milyon kullanıcı tarafından izlendi ve Bridgerton'ı (82 milyon) tahtından etti. Netflix, bu hesaplamasında bir bölümün ilk iki dakikasını izleyen herkesi diziyi izlemiş olarak sayıyor. Şirket, izlenme süresine göre verileri ise açıklamadı Netflix'in CEO'su Ted Sarantos, 'Squid Game'in şu anda dünya genelinde en çok izlenen yapım olduğunu ve şimdiye kadarki en popüler yapım olma yolunda hızla ilerlediğini söylemişti. "EN ÇILGIN HAYALLERİMİZİN ÖTESİNE GEÇTİ" Diziyle ilgili olarak Netflix yöneticisi Minyoung Kim, "En çılgın hayallerimizin ötesine geçti." diye konuştu.
KOCAELİ HABERİ

Güney Kore yapımı 'Squid Game' adlı dizi, borca batmış ve çaresizlik içindeki 456 insanın, peş peşe altı oyun kazanırlarsa 39 milyon dolarlık ödülü alıp, gidebileceği umuduyla, kanlı bir hayatta kalma yarışmasının cazibesine kapılmasının hikayesi. Tek bir sorun var; elenirlerse, bunu yaşamlarıyla ödüyorlar.

28 GÜNDE NETFLIX'İN ZİRVESİNDE!

17 Eylül’de platformda yayınlanan dizi, ilk 28 gününde 111 milyon kullanıcı tarafından izlendi ve Bridgerton'ı (82 milyon) tahtından etti.

Netflix, bu hesaplamasında bir bölümün ilk iki dakikasını izleyen herkesi diziyi izlemiş olarak sayıyor. Şirket, izlenme süresine göre verileri ise açıklamadı

Netflix'in CEO'su Ted Sarantos, 'Squid Game'in şu anda dünya genelinde en çok izlenen yapım olduğunu ve şimdiye kadarki en popüler yapım olma yolunda hızla ilerlediğini söylemişti.

"EN ÇILGIN HAYALLERİMİZİN ÖTESİNE GEÇTİ"

Diziyle ilgili olarak Netflix yöneticisi Minyoung Kim, "En çılgın hayallerimizin ötesine geçti." diye konuştu.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
altinlas
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.