Siyaset Haber Girişi: 18.10.2021 - 20:57, Güncelleme: 18.10.2021 - 21:08

ZİNNUR BÜYÜKGÖZ'Ü OLASI RAKİPLERİ DE DİNLEDİ

 

ZİNNUR BÜYÜKGÖZ'Ü OLASI RAKİPLERİ DE DİNLEDİ

KOCAELİ HABERİ
Gebze Belediyesi tarafından düzenlenen “Gebze’de Gündem Hizmet ve Yatırım” toplantısının ilk oturumu; Bugün Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, üç gün sürecek toplantı programının ilk gününde siyaset dünyası ve basın mensuplarıyla bir araya geldi. Başkan Büyükgöz'ü dinlemeye gelenler arasında 2024 yerel seçimlerinde Millet İttifakından Gebze Belediye Başkan adayı olarak gösterilecek isimler arasında konuşulan GTO Başkanı Nail Çiler ve Gebze Belediyesi Bağımsız Meclis üyesi Sadık Güvenç'in olması dikkatlerden kaçmazken, CHP Gebze Belediye Meclis üyesi Şahin Yılmazel'de dinleyiciler arasında yerini aldı.. GTO Başkanı Nail Çiler orada olma nedenini "Gebze Belediye Başkanımız Sayın Zinnur Büyükgöz'ün sunumuyla, Belediyemizin çalışmaları ve projeleri hakkında fikir sahibi olmak üzere “Gebze'de Gündem, Hizmet ve Yatırım” konulu bilgilendirme toplantısına katıldık." ifadeleri ile açıkladı..
KOCAELİ HABERİ

Gebze Belediyesi tarafından düzenlenen “Gebze’de Gündem Hizmet ve Yatırım” toplantısının ilk oturumu; Bugün Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, üç gün sürecek toplantı programının ilk gününde siyaset dünyası ve basın mensuplarıyla bir araya geldi. Başkan Büyükgöz'ü dinlemeye gelenler arasında 2024 yerel seçimlerinde Millet İttifakından Gebze Belediye Başkan adayı olarak gösterilecek isimler arasında konuşulan GTO Başkanı Nail Çiler ve Gebze Belediyesi Bağımsız Meclis üyesi Sadık Güvenç'in olması dikkatlerden kaçmazken, CHP Gebze Belediye Meclis üyesi Şahin Yılmazel'de dinleyiciler arasında yerini aldı..

GTO Başkanı Nail Çiler orada olma nedenini "Gebze Belediye Başkanımız Sayın Zinnur Büyükgöz'ün sunumuyla, Belediyemizin çalışmaları ve projeleri hakkında fikir sahibi olmak üzere “Gebze'de Gündem, Hizmet ve Yatırım” konulu bilgilendirme toplantısına katıldık." ifadeleri ile açıkladı..
Resim

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.