Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Siyaset Haber Girişi: 05.10.2021 - 22:32, Güncelleme: 05.10.2021 - 22:32

SAADET PARTİSİ KOCAELİ'DEN AK PARTİLİ BAŞKANA SÜRPRİZ ZİYARET

 

SAADET PARTİSİ KOCAELİ'DEN AK PARTİLİ BAŞKANA SÜRPRİZ ZİYARET

KOCAELİ HABERİ
 Saadet Partsi Kocaeli İl Başkanı Zafer Mutlu, Dilovası İlçe Başkanı Erkan Bilikli ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte bugün Ak Partili Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir'e makamında sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdiler.. Hamza Şayir bu ziyareti "Belediye Meclis toplantımız sonrasında Saadet Partsi Kocaeli İl Başkanı Sn. Zafer Mutlu ve İlçe Başkanı Sn. Erkan Bilikli'yi makamımızda ağırlayıp çay içip, sohbet ettik. Nazik ziyaretleri için İl Başkanına ve heyetine teşekkür ederiz." sözleri ile duyurdu..
KOCAELİ HABERİ

 Saadet Partsi Kocaeli İl Başkanı Zafer Mutlu, Dilovası İlçe Başkanı Erkan Bilikli ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte bugün Ak Partili Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir'e makamında sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdiler..

Hamza Şayir bu ziyareti "Belediye Meclis toplantımız sonrasında Saadet Partsi Kocaeli İl Başkanı Sn. Zafer Mutlu ve İlçe Başkanı Sn. Erkan Bilikli'yi makamımızda ağırlayıp çay içip, sohbet ettik. Nazik ziyaretleri için İl Başkanına ve heyetine teşekkür ederiz." sözleri ile duyurdu..

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
altinlas
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.