Haber Detayı
26 Aralık 2020 - Cumartesi 05:12
 
MERDAN YANARDAĞ'IN SAĞLIK DURUMU AÇIKLAMASI
- Haberi
MERDAN YANARDAĞ'IN SAĞLIK DURUMU AÇIKLAMASI

Koronavirüse yakalalandığı için tedavisi hastanede devam eden TELE1 TV'nin genel yayın yönetmeni Merdan Yanardağ bu gece twitter sayfasından sağlık durumu hakkında bir açıklama yaptı..

"Bunun  Şakası yok, durum ciddi. durum çok ciddi" diyen Yanardağa açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

Dostlarımıza ve kamuoyu için bir açıklama daha yapmam gerekiyor. Tahminlerimin aksine Korona'yı ağır geçiriyorum, zorluyor beni. Henüz kritik eşik geçilmedi, ama yaşamsal tehlikeyi atlattım sanıyorum. Şakası yok, durum ciddi. Ancak baş edeceğim onunla. Teslim olmak yok..
Stokin Fırtınası'nı atlattım.. En büyük risk buydu. Yaşama güçlü şekilde tutunmuş oldum. Hastanede tedavim çok iyi yapılıyor. Hastane-üniversite yönetimi, dışarıdan dostlarımız yakından ilgileniyor, hekimimiz ve personel tek kelime ile harika. Kendilerine teşekkür ediyorum.
Bu dönemde çok sayıda dostumuz, izleyicilerimiz, siyasetçiler, işinsanları, sanatçılar, sevgili arkadaşlarım, akrabalarım, meslektaşlarım aradı, mesaj attı. Destek ve güç verdiler. Yanıt vermrye çalıştım, ama bir noktadan sonra yapamadım. Tümüne sonsuz teşekkürler ediyorum.

Kaynak: Editör: CENGİZ YUCAK
Etiketler: MERDAN, YANARDAĞ'IN, SAĞLIK, DURUMU, AÇIKLAMASI,
Yorumlar
Haber Yazılımı