Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Güncel Haber Girişi: 05.10.2021 - 18:08, Güncelleme: 05.10.2021 - 18:08

GEBZE'DEN DUALARLA UĞURLANDI

 

GEBZE'DEN DUALARLA UĞURLANDI

KOCAELİ HABERİ
Gebze Belediyeler Birliği, ve Hayrat Vakfı işbirliği ile tedarik edilen yiyecek ve giyecek eşyalarının yüklendiği yilik tırları  Suriye'nin İdlip kentindeki ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere bugün Gebze'den yola çıktı. Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık ve Dilovası Başkan yardımcısı Sinan Yaşar'ın da katılımıyla Gebze Kente metdanında düzenlenen törenin ardından dualarla uğurlanan yardım tırlarındaki malzemeler idlib'de yaşayan İhtiyaç sahilerine dağıtılacak..
KOCAELİ HABERİ

Gebze Belediyeler Birliği, ve Hayrat Vakfı işbirliği ile tedarik edilen yiyecek ve giyecek eşyalarının yüklendiği yilik tırları  Suriye'nin İdlip kentindeki ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere bugün Gebze'den yola çıktı.

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık ve Dilovası Başkan yardımcısı Sinan Yaşar'ın da katılımıyla Gebze Kente metdanında düzenlenen törenin ardından dualarla uğurlanan yardım tırlarındaki malzemeler idlib'de yaşayan İhtiyaç sahilerine dağıtılacak..
Bir ayakta ve açık hava görseli olabilir

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
altinlas
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.