Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Asayiş Haber Girişi: 01.10.2021 - 17:24, Güncelleme: 01.10.2021 - 17:24

DARICA'DA Kİ KORKUNÇ CİNAYETİN SANIKLARI TUTUKLANDI

 

DARICA'DA Kİ KORKUNÇ CİNAYETİN SANIKLARI TUTUKLANDI

KOCAELİ HABERİ
Darıca'da mal varlıklarına el koymak istedikleri 78 yaşındaki adamı işkence yaparak öldürdükten sonra cesedini sandığa koyarak denize attıkları iddiasıyla gözaltına alınan, aralarında ölen şahsın dini nikahlı eşinin de olduğu 7 şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi.. Kocaeli Emniyet Müdürlüğü olay ile ilgili yaptığı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi; 19.09.2021 günü ilimiz Darıca ilçesi sahil kısmında bulunan ceset ile ilgili olarak, olayın “Kasten Öldürme” olayı olabileceği ve maktulün Yılmaz SEZER isimli şahıs olduğu tespit edilmiştir. Kasten öldürme olayı ile ilgili olabilecekleri tespit edilen E.Ç.D, G.Ş, A.E, G.Ö, E.A, U.B. ve E.A. isimli şüpheli şahıslar, 28.09.2021 günü İstanbul, Sakarya ve Bursa illerinde yapılan operasyon ile yakalanarak gözaltına alınmışlardır. Şüpheliler, tamamlanan işlemlerinin ardından 01.10.2021 günü Adli Makamlara sevk edilmiştir. Kocaeli Emniyet Müdürlüğü olarak, ilimiz genelinde suçun önlenmesi ve faillerinin yakalanmasına yönelik çalışmalarımız kararlılıkla sürdürülecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
KOCAELİ HABERİ

Darıca'da mal varlıklarına el koymak istedikleri 78 yaşındaki adamı işkence yaparak öldürdükten sonra cesedini sandığa koyarak denize attıkları iddiasıyla gözaltına alınan, aralarında ölen şahsın dini nikahlı eşinin de olduğu 7 şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi..

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü olay ile ilgili yaptığı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

19.09.2021 günü ilimiz Darıca ilçesi sahil kısmında bulunan ceset ile ilgili olarak, olayın “Kasten Öldürme” olayı olabileceği ve maktulün Yılmaz SEZER isimli şahıs olduğu tespit edilmiştir.

Kasten öldürme olayı ile ilgili olabilecekleri tespit edilen E.Ç.D, G.Ş, A.E, G.Ö, E.A, U.B. ve E.A. isimli şüpheli şahıslar, 28.09.2021 günü İstanbul, Sakarya ve Bursa illerinde yapılan operasyon ile yakalanarak gözaltına alınmışlardır. Şüpheliler, tamamlanan işlemlerinin ardından 01.10.2021 günü Adli Makamlara sevk edilmiştir.

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü olarak, ilimiz genelinde suçun önlenmesi ve faillerinin yakalanmasına yönelik çalışmalarımız kararlılıkla sürdürülecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.


Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
altinlas
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.