Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Dünya Haber Girişi: 14.10.2021 - 18:13, Güncelleme: 14.10.2021 - 18:13

CEM YILMAZ'DAN 40 BİN DOLARLIK YENİ 'NFT' SATIŞI

 

CEM YILMAZ'DAN 40 BİN DOLARLIK YENİ 'NFT' SATIŞI

KOCAELİ HABERİ
Ünlü komedyen Cem Yılmaz, "CYHEAD000000" isimli 'NFT'sini 40 bin dolara sattı. Alıcı ömür boyunca Cem Yılmaz gösterileri çift kişilik davetiye kazandı Cem Yılmaz, satışa çıkardığı 'NFT'lerinin dördüncüsüne de alıcı buldu. Çizimlerini geçtiğimiz haftalardan itibaren OpenSea isimli bir platformda sergileyen Yılmaz, "CYHEAD000000" isimli 'NFT'sini, 'cryptoeeee' isimli bir kullanıcıya 10,69 ethereum yani yaklaşık 40 bin dolar karşılığında sattı. NFT NEDİR? <div class="middle" col-sm-6="" col-xs-12="" pad10="" sectiontwitter"="" style="box-sizing: border-box; margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; font: inherit; vertical-align: baseline;"> NFT blockchain üzerinde eşsiz bir varlığı temsil eden bir dijital token türü. Bunlar tamamen dijital varlıklar veya gerçek dünya varlıklarının tokenlaştırılmış versiyonları olabilir. NFT'ler kripto paraların aksine birbiriyle değiştirilemediğinden, dijital dünyada gerçeklik ve mülkiyetin kanıtı işlevini görüyor. NFT'ler, merkeziyetsiz uygulamalar (DApp'ler) tarafından benzersiz dijital ürünler ve kripto koleksiyonlukları çıkarmak için kullanılıyor. NFT'ler fotoğraflar, videolar, ses ve diğer dijital dosya türleri gibi öğeleri temsil etmek için kullanılabilir. Ancak, orijinal dosyanın herhangi bir kopyasına erişim, NFT'nin alıcısı ile sınırlı değildir. Bu dijital öğelerin kopyaları herkesin edinmesi için mevcutken, NFT'ler, sahibine telif hakkından ayrı bir sahiplik kanıtı sağlamak için blokchainde izlenir.
KOCAELİ HABERİ

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, "CYHEAD000000" isimli 'NFT'sini 40 bin dolara sattı. Alıcı ömür boyunca Cem Yılmaz gösterileri çift kişilik davetiye kazandı

Cem Yılmaz, satışa çıkardığı 'NFT'lerinin dördüncüsüne de alıcı buldu. Çizimlerini geçtiğimiz haftalardan itibaren OpenSea isimli bir platformda sergileyen Yılmaz, "CYHEAD000000" isimli 'NFT'sini, 'cryptoeeee' isimli bir kullanıcıya 10,69 ethereum yani yaklaşık 40 bin dolar karşılığında sattı.

NFT NEDİR?

<div class="middle" col-sm-6="" col-xs-12="" pad10="" sectiontwitter"="" style="box-sizing: border-box; margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; font: inherit; vertical-align: baseline;">

NFT blockchain üzerinde eşsiz bir varlığı temsil eden bir dijital token türü. Bunlar tamamen dijital varlıklar veya gerçek dünya varlıklarının tokenlaştırılmış versiyonları olabilir. NFT'ler kripto paraların aksine birbiriyle değiştirilemediğinden, dijital dünyada gerçeklik ve mülkiyetin kanıtı işlevini görüyor.

NFT'ler, merkeziyetsiz uygulamalar (DApp'ler) tarafından benzersiz dijital ürünler ve kripto koleksiyonlukları çıkarmak için kullanılıyor. NFT'ler fotoğraflar, videolar, ses ve diğer dijital dosya türleri gibi öğeleri temsil etmek için kullanılabilir. Ancak, orijinal dosyanın herhangi bir kopyasına erişim, NFT'nin alıcısı ile sınırlı değildir. Bu dijital öğelerin kopyaları herkesin edinmesi için mevcutken, NFT'ler, sahibine telif hakkından ayrı bir sahiplik kanıtı sağlamak için blokchainde izlenir.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
altinlas
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.