Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Siyaset Haber Girişi: 11.10.2021 - 23:16, Güncelleme: 11.10.2021 - 23:16

AK PARTİ GEBZE ONLARI ZİYARET ETTİ

 

AK PARTİ GEBZE ONLARI ZİYARET ETTİ

KOCAELİ HABERİ
Ak Parti Gebze İlçe Teşkilatının bugün Kocaeli Milletvekili Sami Çakır ile birlikte gerçekleştirdikleri siyasi saha çalışmaları kapsamında, Beylikbağında Sarı Cami Derneği başkan ve yöneticileri de ziyaret edildi.. Bu ziyaret AK Parti Gebze ilçe Başkanlığı Sosyal Medya sayfalarından "Kocaeli Milletvekilimiz Sami ÇAKIR, İlçe Başkanımız Recep KAYA, Beylikbağı Mahalle Başkanımız Şaban YARDIM ve Yönetimimizle birlikte Sarı Camii Dernek Başkanı Mehmet ASLAN' ziyaret ederek hasbihâlde bulunduk." sözleri ile paylaşıldı..
KOCAELİ HABERİ

Ak Parti Gebze İlçe Teşkilatının bugün Kocaeli Milletvekili Sami Çakır ile birlikte gerçekleştirdikleri siyasi saha çalışmaları kapsamında, Beylikbağında Sarı Cami Derneği başkan ve yöneticileri de ziyaret edildi..

Bu ziyaret AK Parti Gebze ilçe Başkanlığı Sosyal Medya sayfalarından "Kocaeli Milletvekilimiz Sami ÇAKIR, İlçe Başkanımız Recep KAYA, Beylikbağı Mahalle Başkanımız Şaban YARDIM ve Yönetimimizle birlikte Sarı Camii Dernek Başkanı Mehmet ASLAN' ziyaret ederek hasbihâlde bulunduk." sözleri ile paylaşıldı..

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
altinlas
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.