Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Asayiş Haber Girişi: 04.10.2021 - 09:14, Güncelleme: 04.10.2021 - 09:14

Kocaeli polisinden o evlere baskın

 

Kocaeli polisinden o evlere baskın

KOCAELİ HABERİ
03.10.2021 günü ilimiz genelinde “Günübirlik Kiralanan Evler” uygulaması gerçekleştirilmiştir. Yapılan uygulamalarda; Toplam 52 günübirlik ev denetlenmiş olup anlık bildirim yapmayan ve Kimlik Bildirim Sistemi (KBS)’ye dâhil olmayan 6 işletmeye, İş Yeri Açma ve Çalıştırma Ruhsatı bulunmadığından 15 işletmeye ve vergi levhası bulunmadığından 3 işletmeye idari işlemler yapılmıştır. Kocaeli Emniyet Müdürlüğü olarak, ilimiz genelinde faaliyet gösteren günübirlik evlere yönelik denetlemelerimiz kararlılıkla sürdürülecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur. KOCAELİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
KOCAELİ HABERİ

03.10.2021 günü ilimiz genelinde “Günübirlik Kiralanan Evler” uygulaması gerçekleştirilmiştir. Yapılan uygulamalarda;

Toplam 52 günübirlik ev denetlenmiş olup anlık bildirim yapmayan ve Kimlik Bildirim Sistemi (KBS)’ye dâhil olmayan 6 işletmeye, İş Yeri Açma ve Çalıştırma Ruhsatı bulunmadığından 15 işletmeye ve vergi levhası bulunmadığından 3 işletmeye idari işlemler yapılmıştır.

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü olarak, ilimiz genelinde faaliyet gösteren günübirlik evlere yönelik denetlemelerimiz kararlılıkla sürdürülecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
KOCAELİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
altinlas
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.