Haber Detayı
14 Temmuz 2021 - Çarşamba 03:29
 
YAPMAYIN! BAŞKAN BÜYÜKGÖZ'E DE YAZIK SİZLERE DE YAZIK
SAĞLIK Haberi
YAPMAYIN! BAŞKAN BÜYÜKGÖZ'E DE YAZIK SİZLERE DE YAZIK

KOCAELİ HABERİ CENGİZ YUACK  Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, önceki gece aniden rahatsızlanarak Gebze Fatih Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada yapılan tetkiklerde apandisit sorunu tespit edilen Başkan Büyükgöz acil olarak ameliyata alındı.

Operasyonu başarılı geçen Başkan Büyükgöz’ün sağlık durumunun iyi olduğu ve kısa bir süre sonra taburcu edilerek evinde istirahate çekileceği öğrenildi.

BAŞKAN BÜYÜKGÖZ'ÜN TERCİHİ TAKDİR ALDI
Gebze'de Anadolu Sağlık Merkezi başta olmak üzere çok sayıda özel hastane olmasına ve bu hastanelere gidip tedavi olacak maddi olanağı olmasına rağmen, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz'ün tedavi için Gebze Fatih Devlet Hastanesi’ni tercih etmiş olması, Gebzeli vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı..

YAPMAYIN! BÜYÜKGÖZ'E DE YAZIK SİZE DE YAZIK
Öte yandan Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün ameliyat olduğunu öğrenen milletvekilleri, belediye başkan yardımcıları, ilçe başkanları, ilçe yöneticileri, belediye meclis üyeleri ve sendika başkanları ve daha niceleri hastaneye akın ederek Başkan Büyükgöz'e geçmiş olsun diyerek şifa dileklerini ilettiler..

Başkan Büyükgöz ile hastane odasından çekilen fotoğraf kareleri sosyal medyada çokca paylaşılırken, Büyükgöz'ün ziyaretçi akınından yorgun düştüğü fotoğraf karelerine yansıdı..

Öte yandan bazı ziyaretçilerin ise Büyükgöz'ün odasına kalabalık guruplar halinde ve maskesiz girmiş olmaları ise görenleri çileden çıkardı ve bize de  "yapmayın, koronavirüs yeni varyantları ile hastane koridorlarında ve yollarda kol gezerken sizin bu yaptığınız hem Zinnur Büyükgöz'ün yaşamını riske atıyor hem de sizlerin. Bu korona koşullarında daha 36 saat önce ameliyat geçirmiş olan ve mutlaka dinlenmesi gereken bir hastaya bu şekilde yapılan ziyaretçi akını doğru değildir. Lütfen kesin artık bu ziyaret faslını, yoksa hem Başkan Büyükgöz'e zarar verebilirsiniz hem de kendinize. Ne çabuk unuttunuz daha 2 ay önce 5 kişi ile cenaze defnetmek zorunda olduğunuz günleri." dedirtti..

Ameliyat geçirmiş bir hastanın, hastane odasında oksijen almaya çalıştığı bir ortamda, kalabalık ziyaretçi gurubu ne demek!?
Başkan iyileşip makamına geçtiği zaman gidip iletebilirsiniz dileklerinizi, ne bu acele bu telaş?

Kaynak: Editör: CENGİZ YUCAK
Etiketler: YAPMAYIN!, BAŞKAN, BÜYÜKGÖZ'E, DE, YAZIK, SİZLERE, DE, YAZIK,
Yorumlar
Haber Yazılımı