Haber Detayı
17 Haziran 2021 - Perşembe 14:22
 
BAŞKAN RECEP KAYA'DAN CENGİZ YUCAK'A FLAŞ AÇIKLAMALAR
SİYASET Haberi
BAŞKAN RECEP KAYA'DAN CENGİZ YUCAK'A FLAŞ AÇIKLAMALAR

KOCAELİ HABERİ Ak Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya bugün kocaelihaberi.com'a bir ziyaret gerçekleştirdi..

Genel Yayın Koordinatörümüz Cengiz Yucak tarafından ağırlanan Ak Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya ile Yucak arasında yerel ve ulusal siyasi gündemin yanısıra Gebze ve Gebze'nin sorunları üzerine uzun bir sohbet oldu..

Yaşadığı kent olması dolayısıyla her döneminde kendisini Gebze ve Gebzeliler karşı borçlu hissettiğini dile getiren Başkan Kaya "Millete hizmet etmenin yolu ilk evveala kendi yaşadığın kentin insanlarına hizmet etmekten geçer. Bizim siyasi anlayışımızda millete hizmet üzerine kurulu olduğu için yirmili yaşlarda siyasete başladığım ilk günden bugüne görev aldığım tüm siyasi makamlarda hep nasıl hizmet verebilirimin derdinde ve arayışında oldum. İşte bunun içindir ki; Ak Partinin tüm mahalle teşkilat yönetimlerine 'sizin göreviniz sadece siyaset yapmak değil, mahalleniz ve Gebze üzerine yoğunlaşıp projeler de üreterek bize sunun' diye talimat verdik. Yapıyorlar da. Onlar bize projelerini sunuyor biz de onları Yerel Yönetmler Başkanlığı bünyemizde değerlendirmeye tabi tuttuktan sonra Belediye Başkanımıza sunuyoruz" dedi..

TAHİR BAŞKANIMIZ ÇOK SEVİLİYOR
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın'ın uzun süre Büyükşehir Belediyesinde bürokrat ve Genel Sekreter olarak çalışmış olmasının ve Kocaeli'yi çok iyi tanımasının, Gebze Bölgesini yakından bilmesinin kente hizmet edebilme noktasında çok iyi bir fırsat oluşturduğunu belirten Recep Kaya "İşte bundan dolayıdır ki; Büyükşehir Belediyemiz 12 ilçemizin en ücra köşesine kadar hizmet yağdırıyor ve yeni yeni projelere hayat geçiriyor. Öte taraftan Sayın Başkanımız Kocaeliler tarafından çok seviliyor. Buna Gebze'de de gittiğimiz her yerde de tanık olunca, vallahi çok gurur duyuyorum" dedi..

"BAŞKANIMIZ ZİNNUR BÜYÜKGÖZ ÇOK BAŞARILI"
Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz çok başarılı ve yetkin bulduğunun altını çizen Başkan Kaya "Çevre ve Şehir planlamacılığı konusunda Türkiye'de ki sayılı uzman isimlerden birisi de bizim belediye baaşkanımız sayın Büyükgöz'dür. Şu an Gebze'nin yıllardan beri kangren haline gelmiş trafik sorununun çözümü üzerine çalışıyor. İnşallah yakın bir zamanda sürpriz bir çalışma ile OSB'lerden de kaynaklı o trafik sorununu kökten çözecek" dedi..

2023 SONRASI 2071 HAYAL DEĞİL
2023
genel seçimlerinin Ak Parti açısından kritik bir öneme sahip olduğunu dile getiren Recek Kaya " Cumhurbaşkanımız ve Ak Parti Genel Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'a karşı milletimizin teveccühü halen yüksek noktada. Allahın izniyle ve partimize de olan bu teveccühle  2023 virajını da geçtikten sonra ilk baştan beri söylediğimiz 2071 hedefimiz de hayal olmaktan çıkacak inşallah" dedi..    

PANDEMİ SÜRECİNİ BAŞARI İLE SÜRDÜRDÜK
Covid-19 karşı mücadelede Ak Parti Gebze İlçe Teşkilatı olarak tüm birimlerin gayretiyle başarılı bir mücadele vererek Gebzelilerin yanında olduklarının altını çizen Başkan Kaya "bize ulaşıp yardım talep eden her vatandaşımızın yardımına koştuk" dedi. Recep Kaya ayrıca Gebze Fatih Devlet hastanesinin bugün itibari ile günlük olarak 4 bin kişiye aşı vurma kapasitesine ulaştığı bilgisini de bizimle paylaştı..
Bir 2 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Kaynak: (KH) - HABER MERKEZİ Editör:
Etiketler: BAŞKAN, RECEP, KAYA'DAN, CENGİZ, YUCAK'A, FLAŞ, AÇIKLAMALAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı