Haber Detayı
18 Haziran 2021 - Cuma 23:05
 
AK PARTİ DARICA'DA YOĞUN BİR GÜN
SİYASET Haberi
AK PARTİ DARICA'DA YOĞUN BİR GÜN

KOCAELİ HABERİ Bugün Darıca'ya gelen AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz ve AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay ile birlikte ilçe genelinde esnaf ve vatandaşlarla buluştu..

İlk olarak Başkan Acay'ın makamında gerçekleşen görüşme ile başlayan programlar kapsamında Darıca Tevfik İleri İmam Hatip Ortaokulu tarafından düzenlenen "İlmihal Yarışması" ödül törenine katılım sağlanarak dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.Ardından Cuma Namazını Bahçelievler Camiinde kılan Yılmaz,Ellibeş ve Acay namaz sonrasında cami cemaati ile çay sohbetine dahil oldu.Bahçelievler Cami cemaati ile gerçekleşen sohbetin ardından ise esnaf ziyaretleri gerçekleşti. Heyet, Darıca'nın bir çok noktasında esnafı ziyaret ederek, vatandaşlar ile bir araya geldi.

Mehmet Akif Yılmaz, Mehmet Ellibeş ve İlçe Başkanı Ufuk Acay daha sonra "Mülteciler Haftası" nedeniyle Suriyeli İman El Naccar ve ailesini ziyaret etti. Başkan Ellibeş "Memleketlerine özgü ikramları ve gözlerinin içi gülen evlatlarıyla böyle bir aileyi tanımaktan çok mutlu oldum." dedi..

Kaynak: (KH) - HABER MERKEZİ Editör:
Etiketler: AK, PARTİ, DARICA'DA, YOĞUN, BİR, GÜN,
Yorumlar
Haber Yazılımı