Haber Detayı
28 Mart 2021 - Pazar 15:55
 
ADNAN KÖŞKER RESMEN SAHAYA İNDİ
SİYASET Haberi
ADNAN KÖŞKER RESMEN SAHAYA İNDİ

KOCAELİ HABERİ 30 Mart 2009 seçimlerinde Gebze Belediye Başkanı seçilen ve 10 yıllık hizmetten sonra 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde tekrar aday gösterilmeyen Adnan Köşker iki yıllık sessiz bir bekleyişten sonra yeniden sahalara döndü..

Adnan Köşker dün Beylikbağı mahallesine gitti ve Mahalle Muhtarı Hüseyin Akın ve semt insanlarını ziyaretlerini şu açıklamalar ile paylaştı;

"Kendisi ile Başkanlığım döneminde Gebze'mize hizmet ettiğimiz çalışkanlığı, gayreti ve dürüstlüğü ile her zaman Ulus Mahallemizi güzel bir şekilde temsil etmiş, Mahalle Muhtarımız Sn.Hüseyin Akın'a muhtarlık ofisinde hal hatır ziyaretinde bulunuyoruz. İşi rast gelsin."

"Kendisi ile Belediye Başkanlığım dönemimde Gebze'mizde güzel hizmetlere imza attığımız Beylikbağı bölgemizin sevilen simalarından eski Meclis Üyemiz Sn.Musa Çınar'ı işyerinde ziyaret ediyorum. Kolay gelsin, işleri rast gitsin. Kandilleri mübarek olsun..."

ADNAN KÖŞKER RESMEN SAHAYA İNDİ
Siyaset kulislerinde ise Gebze Belediye Başkan adaylığı sayfasını tamamen kapattığı bilinen Adnan Köşker'in sahalara bu ani dönüşü önümüzdeki dönemde yapılacak olası bir erken seçimde Kocaeli Milletvekili adaylığına dönük bir ön hazırlık olarak algı buldu..

Kaynak: Editör: CENGİZ YUCAK
Etiketler: ADNAN, KÖŞKER, RESMEN, SAHAYA, İNDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı