Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Siyaset Haber Girişi: 01.10.2021 - 13:13, Güncelleme: 01.10.2021 - 13:13

BAŞKAN ÖZDEMİR AK PARTİ KOCAELİ'Yİ 1.İNCİ YAPTI

 

BAŞKAN ÖZDEMİR AK PARTİ KOCAELİ'Yİ 1.İNCİ YAPTI

KOCAELİ HABERİ
AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları, yoğun faaliyetleri, ziyaret ve özverili çalışmalarıyla il teşkilatları arasında Eylül ayı birincisi oldu... Geçen ay ilçelerin tamamından 65 yaş üstü vatandaşları Ormanya Doğal Yaşam Parkı’nda ağırlayan, çay sohbeti gerçekleştiren, evlilik hazırlığı yapan gençlerin evlerine giderek çeyiz hediyeleri takdim eden, hemen her gün sahada farklı programlarla gündeme gelen Ak Parti İl Kadın Kolları, Genel Merkez tarafından değerlendirilen Teşkilat Performans Sisteminde (TPS) Türkiye 1.si olarak çalışmalarını taçlandırdı. AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Özdemir, emekleri ve özverileri için tüm teşkilat mensuplarına teşekkür etti.
KOCAELİ HABERİ

AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları, yoğun faaliyetleri, ziyaret ve özverili çalışmalarıyla il teşkilatları arasında Eylül ayı birincisi oldu...

Geçen ay ilçelerin tamamından 65 yaş üstü vatandaşları Ormanya Doğal Yaşam Parkı’nda ağırlayan, çay sohbeti gerçekleştiren, evlilik hazırlığı yapan gençlerin evlerine giderek çeyiz hediyeleri takdim eden, hemen her gün sahada farklı programlarla gündeme gelen Ak Parti İl Kadın Kolları, Genel Merkez tarafından değerlendirilen Teşkilat Performans Sisteminde (TPS) Türkiye 1.si olarak çalışmalarını taçlandırdı. AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Özdemir, emekleri ve özverileri için tüm teşkilat mensuplarına teşekkür etti.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
altinlas
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.