Haber Detayı
15 Temmuz 2021 - Perşembe 05:43
 
GEBZE KAYMAKAMLIĞI ONLARI SEVİNDİRDİ
GÜNCEL Haberi
GEBZE KAYMAKAMLIĞI ONLARI SEVİNDİRDİ

KOCAELİ HABERİ Gebze'de Şehit ve Gazi Çocukları Gönüllerince Eğlendi

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri kapsamında   Kaymakamlık koordinesinde Sosyal Hizmet Müdürlüğü ve  Gebze Belediye Başkanlığının  katkıları ile şehit ve gazi çocuklarına hayvanat bahçesi gezisi düzenledi.

Çocukların  ilk gezi durağı Darıca Hayvanat Bahçesi ve Botanik parkı  oldu. Eğlenceli vakit geçirdikleri gözlenen çocuklara hayvanat bahçesi gezdirilerek  ilk kez gördükleri hayvanlar hakkında bilgi verildi.  

Ardından öğle yemeği için Macera parkına geçen çocuklara Kaymakam Mustafa Güler ve Gebze İlçe Sağlık Müdürü Dr. İlhan Kadıoğlu tarafından çeşitli hediyeler takdim edildi. 

Ülkemizin Bağımsızlığı, bütünlüğü uğruna canlarını hiçe sayarak ölüme koşan, kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizin kıymetli emanetleri çocuklarına her zamana sahip çıkacaklarını belirten Kaymakam Güler  "Şehit ve gazilerimizin çocuklarının bayramı buruk geçirmelerini istemedik. Yaşlarına uygun hediyeler vererek bayramı daha güzel geçirmelerini istedik. İnşallah bu bir nebze de olsa yüzlerinin gülmesine vesile olmuşuzdur. " dedi.

Son olarak Dağ kızağına binen çocuklar gezinin moral ve motivasyonlarını arttırdığını, güzel ve eğlenceli vakit geçirdiklerini kendilerine böyle güzel bir fırsatı sunan Kaymakam  Mustafa Güler’e teşekkürlerini ilettiler.
 

Kaynak: Editör: CENGİZ YUCAK
Etiketler: GEBZE, KAYMAKAMLIĞI, ONLARI, SEVİNDİRDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı