Haber Detayı
02 Mart 2021 - Salı 05:23
 
AK PARTİ GEBZE'DEN SADIK GÜVENÇ'İN 2024 HESAPLARI
SİYASET Haberi
AK PARTİ GEBZE'DEN SADIK GÜVENÇ'İN 2024 HESAPLARI

KOCAELİ HABERİ CENGİ,Z YUCAK  Gebze Belediyesinin bugün Belediye Meclis salonunda gerçekleştirilecek.olan  Mart ayı Meclis toplantısı öncesi Ak Parti Gebze Belediye Meclis gurubu, Ak Parti Gebze yerel yönetimler başkan yardımcısı Emrullah Bilgin'in organizasyonu ve İlçe Başkanı Recep Kaya'nın başkanlığında belediye başkanı Zinnur Büyükgöz ve tüm meclis üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi..

Meclis öncesi yapılan toplantıda,  AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya, belediye başkanı Zinnur Büyükgöz ve  AK Partili meclis üyelerinin moral ve motivasyonlarının yüksekliği dikkatlerden kaçmadı...

SADIK GÜVENÇ'İN 2024 HESAPLARI
Geçmiş dönem Gebze Belediye Meclisinden bu dönem tekrar aday gösterilen tek isim olan kıdemli Gebze Belediye Meclis üyesi Sadık Güvenç'in Meclis Grup toplantısında bir kenara çeklip Başkan Büyükgöz'ün tüm konuşmalrını pür dikkat dinlemesi akıllara Sadık Güvenç'in 2024 yılınde Ak Parti Gebze Belediye Başkan adaylığı için ciddi bir hazırlık içinde olduğu iddiasını getirdi..

2019 yerel seçimlerinde Kocaeli'de tekrar aday gösterilen tek belediye başkanı Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım olurken, Gebze Belediye Meclsinden tekrar aday gösterilen tek belediye meclis üyesi de Sadık Güvenç olmuştu...

Gebze bölgesi siyasetindeki tanınıp bilinirliği ve öngörüsünün kuvvetli olmasının yansıra Gebze'nin tüm köylerindeki ağırlığı ile de bilinen Sadık Güvenç'in bu özellikleri bakalım kendsini 2024'e taşıyabilecek mi?

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, PARTİ, GEBZE'DEN, SADIK, GÜVENÇ'İN, 2024, HESAPLARI,
Yorumlar
Haber Yazılımı