Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
İlçeler Haber Girişi: 14.10.2021 - 04:41, Güncelleme: 14.10.2021 - 04:41

NAİL ÇİLER ONLARI SEVİNDİRDİ

 

NAİL ÇİLER ONLARI SEVİNDİRDİ

KOCAELİ HABERİ
Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler, GTO Genel Sekreteri Mustafa Yaşar Sekin ile birlikte Darıca Bir Umut Engelliler Derneği'ni ziyaret etti.. Başkan Çiler, Darıca Bir Umut Engelliler Derneği Başkanı Melek Arıkan ve dernek yönetcilerinden çalışmaları ve kendilerinden beklentileri yönünde bilgiler aldı. Darıca Bir Umut Engelliler Derneğinde Nail Çiler'e gösterilen yakın ilgi ve Dernekte bulunan özel insanlarımızın, Çiler ile bir arada geçirdikleri güzel anlar dikkatlerden kaçmadı.
KOCAELİ HABERİ

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler, GTO Genel Sekreteri Mustafa Yaşar Sekin ile birlikte Darıca Bir Umut Engelliler Derneği'ni ziyaret etti..

Başkan Çiler, Darıca Bir Umut Engelliler Derneği Başkanı Melek Arıkan ve dernek yönetcilerinden çalışmaları ve kendilerinden beklentileri yönünde bilgiler aldı. Darıca Bir Umut Engelliler Derneğinde Nail Çiler'e gösterilen yakın ilgi ve Dernekte bulunan özel insanlarımızın, Çiler ile bir arada geçirdikleri güzel anlar dikkatlerden kaçmadı.

Bir 7 kişi, oturan insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Bir 9 kişi, ayakta duran insanlar, açık hava ve şunu diyen bir yazı 'DARICA BİR BİRUM UMUT NIKE' görseli olabilir

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
altinlas
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.