Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Siyaset Haber Girişi: 06.10.2021 - 13:01, Güncelleme: 06.10.2021 - 13:01

MEHMET DİNÇ GEBZE BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI OLDU

 

MEHMET DİNÇ GEBZE BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI OLDU

KOCAELİ HABERİ
Ak Parti Gebze Belediye meclis üyesi Mehmet Dinç, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz tarafından belediye başkan yardımcılığı görevine getirildi. Başkan Zinnur Büyükgöz’ün yeni görevlendirmelerinde mevcut belediye başkan yardımcısı Ali Kaya görevden alınırken, Gebze Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Dinç ise Belediye Başkan Yardımcılığına getirildi... Fazilet Partisi Gebze Belediyesi eski meclis üyesi Teeml Dinç'in oğlu olan Mehmet Dinç’in İmaradan Sorumlu Gebze Belediye Başkan yardımcısı olarak görevlendirildiği öğrenildi..
KOCAELİ HABERİ

Ak Parti Gebze Belediye meclis üyesi Mehmet Dinç, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz tarafından belediye başkan yardımcılığı görevine getirildi.

Başkan Zinnur Büyükgöz’ün yeni görevlendirmelerinde mevcut belediye başkan yardımcısı Ali Kaya görevden alınırken, Gebze Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Dinç ise Belediye Başkan Yardımcılığına getirildi...

Fazilet Partisi Gebze Belediyesi eski meclis üyesi Teeml Dinç'in oğlu olan Mehmet Dinç’in İmaradan Sorumlu Gebze Belediye Başkan yardımcısı olarak görevlendirildiği öğrenildi..

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
altinlas
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.