Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Siyaset Haber Girişi: 04.10.2021 - 08:52, Güncelleme: 04.10.2021 - 08:52

MEHMET ARAS ERDOĞAN'A YÜKLENDİ: ''SEN PARADAN HABER VER.'

 

MEHMET ARAS ERDOĞAN'A YÜKLENDİ: ''SEN PARADAN HABER VER.'

KOCAELİ HABERİ
Yeniden Refah Partisi genel başkanı Dr. Fatih Erbakan’ nın baş danışmanı Mehmet Aras partisinin Göynük ilçe kongresinde konuştu. Konuşmasında iktidara yüklendi. MİLLETİN PARASI YOK, ERDOĞAN MARKET REKLAMI YAPIYOR. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ ın bu gün bir zincir marketten çıktıktan sonra yaptığı açıklamaları eleştiren, Erdoğan’ ın eski yol arkadaşı Aras, iktidara verdi veriştirdi. Sarayın halkın halinden haberi olmadığını söyleyen Aras, vatandaşın cebine düşen ateş yıllardır artarak devam ediyor. İntiharlar, cinnet haberleri aldı başını yürüyor. Hükümet kış başlamadan doğalgaza, elektriğe zam üstüne zam yapıyor. Vatandaş önceden sürünüyordu, şimdi sürünecek mecali de kalmadı.  MİLLET ALIŞVERİŞİ NEREDEN YAPACAĞINI BİLİYOR, SEN PARADAN HABER VER. Hükümet kendi başarısızlığının faturasını marketlere yüklemeye çalışıyor. Tam hükümet bir şeylerin farkına vardı derken, birde baktık ki Erdoğan market reklamı yapmaya başladı. Erdoğan’ a hitaben bu millet nereden alışveriş yapacağını senden öğrenecek değil, diyen Aras, sen millete hak ettiği gelir düzeyini sağla, kafanı da böyle basit şeylerle meşgul etme dedi.  
KOCAELİ HABERİ

Yeniden Refah Partisi genel başkanı Dr. Fatih Erbakan’ nın baş danışmanı Mehmet Aras partisinin Göynük ilçe kongresinde konuştu. Konuşmasında iktidara yüklendi.

MİLLETİN PARASI YOK, ERDOĞAN MARKET REKLAMI YAPIYOR.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ ın bu gün bir zincir marketten çıktıktan sonra yaptığı açıklamaları eleştiren, Erdoğan’ ın eski yol arkadaşı Aras, iktidara verdi veriştirdi.

Sarayın halkın halinden haberi olmadığını söyleyen Aras, vatandaşın cebine düşen ateş yıllardır artarak devam ediyor. İntiharlar, cinnet haberleri aldı başını yürüyor. Hükümet kış başlamadan doğalgaza, elektriğe zam üstüne zam yapıyor. Vatandaş önceden sürünüyordu, şimdi sürünecek mecali de kalmadı. 

MİLLET ALIŞVERİŞİ NEREDEN YAPACAĞINI BİLİYOR, SEN PARADAN HABER VER.
Hükümet kendi başarısızlığının faturasını marketlere yüklemeye çalışıyor. Tam hükümet bir şeylerin farkına vardı derken, birde baktık ki Erdoğan market reklamı yapmaya başladı.
Erdoğan’ a hitaben bu millet nereden alışveriş yapacağını senden öğrenecek değil, diyen Aras, sen millete hak ettiği gelir düzeyini sağla, kafanı da böyle basit şeylerle meşgul etme dedi.

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
altinlas
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.