Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Siyaset Haber Girişi: 07.10.2021 - 02:19, Güncelleme: 07.10.2021 - 02:19

LÜTFÜ TÜRKKAN'IN DANIŞMANI TUĞRUL ERAÇ KOCAELİ'DE ÇALIŞIYOR

 

LÜTFÜ TÜRKKAN'IN DANIŞMANI TUĞRUL ERAÇ KOCAELİ'DE ÇALIŞIYOR

KOCAELİ HABERİ
İYİ Parti Kocaleli Milletvekili ve TBMM Grup Başkan.Vekili Lütfü Türkkan'ın Danışmanı,TRT ve Star TV'de görev yapmış eski  Gazeteci Tuğrul Eraç siyasette de boşluk bırakmayarak Lütfü Türkkan'ın seçim bölgesi Kocaeli'de siyasi saha çalışmaları yapıyor.. Tuğrul Eraç'ın dün geldiği Darıca'dan Fevzi Çakmak mahallesi muhtarı Nevzat Aytekin  "İyi parti İlçe Bşk. Syn. Hüseyin Gündüz ve M. V. Lütfü Türkkan beyin Danışmanı Tuğrul Eraç bey muhtarlığımızı ziyaret etmişlerdir . Kendilerine teşekkür ederiz" paylaşımında bulundu..
KOCAELİ HABERİ

İYİ Parti Kocaleli Milletvekili ve TBMM Grup Başkan.Vekili Lütfü Türkkan'ın Danışmanı,TRT ve Star TV'de görev yapmış eski  Gazeteci Tuğrul Eraç siyasette de boşluk bırakmayarak Lütfü Türkkan'ın seçim bölgesi Kocaeli'de siyasi saha çalışmaları yapıyor..

Tuğrul Eraç'ın dün geldiği Darıca'dan Fevzi Çakmak mahallesi muhtarı Nevzat Aytekin  "İyi parti İlçe Bşk. Syn. Hüseyin Gündüz ve M. V. Lütfü Türkkan beyin Danışmanı Tuğrul Eraç bey muhtarlığımızı ziyaret etmişlerdir . Kendilerine teşekkür ederiz" paylaşımında bulundu..

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
altinlas
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.