Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Asayiş Haber Girişi: 04.10.2021 - 15:14, Güncelleme: 04.10.2021 - 15:14

KOCAELİ'DE YAKALANDILAR

 

KOCAELİ'DE YAKALANDILAR

KOCAELİ HABERİ
Emniyet Müdürlüğümüzce göçmen kaçakçılığının men ve takibine yönelik yapılan çalışmalar kapsamında; 04.10.2021 günü Kocaeli Otobanı üzerinde durdurulan bir ticari taksi içerisinde, 4 düzensiz kaçak göçmen bulunduğu tespit edilmiş, konu ile ilgili araç sürücüsü B.G. isimli şahıs hakkında TCK 79 Göçmen Kaçakçılığı suçu kapsamında adli işlemler yapılmaktadır. Kocaeli Emniyet Müdürlüğü olarak, ilimiz genelinde faaliyet gösteren günübirlik evlere yönelik denetlemelerimiz kararlılıkla sürdürülecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur. KOCAELİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
KOCAELİ HABERİ

Emniyet Müdürlüğümüzce göçmen kaçakçılığının men ve takibine yönelik yapılan çalışmalar kapsamında;

04.10.2021 günü Kocaeli Otobanı üzerinde durdurulan bir ticari taksi içerisinde, 4 düzensiz kaçak göçmen bulunduğu tespit edilmiş, konu ile ilgili araç sürücüsü B.G. isimli şahıs hakkında TCK 79 Göçmen Kaçakçılığı suçu kapsamında adli işlemler yapılmaktadır.

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü olarak, ilimiz genelinde faaliyet gösteren günübirlik evlere yönelik denetlemelerimiz kararlılıkla sürdürülecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
KOCAELİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
altinlas
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.