Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Asayiş Haber Girişi: 13.10.2021 - 12:59, Güncelleme: 13.10.2021 - 13:04

KOCAELİ'DE 117 KİLO EROİN YAKALANDI (video)

 

KOCAELİ'DE 117 KİLO EROİN YAKALANDI (video)

KOCAELİ HABERİ
Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Narkotik ekipleri başarılı bir operasyon ile 117 kilo eroini ele geçirdi.. Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu bu haberi operasyon anının videosu ile birlikte sosyal medyadan "Gece saatlerinde planlı operasyonlarını yapan arkadaşlarımız, kamyonun demir profiller içine zulalanmış şekilde 107 Kilo Eroin yakaladılar. Şehidimiz Fethi Sekin'in katillerinden birinin daha yakalandığı güne denk gelen operasyona Şehidimizin adını verdik. Ruhu şad olsun." mesajıyla paylaştı..
KOCAELİ HABERİ

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Narkotik ekipleri başarılı bir operasyon ile 117 kilo eroini ele geçirdi..

Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu bu haberi operasyon anının videosu ile birlikte sosyal medyadan "Gece saatlerinde planlı operasyonlarını yapan arkadaşlarımız, kamyonun demir profiller içine zulalanmış şekilde 107 Kilo Eroin yakaladılar. Şehidimiz Fethi Sekin'in katillerinden birinin daha yakalandığı güne denk gelen operasyona Şehidimizin adını verdik. Ruhu şad olsun." mesajıyla paylaştı..

Habere ifade bırak !
Habere Ek Video
Habere ait etiket tanımlanmamış.
altinlas
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.