Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Ekonomi Haber Girişi: 14.10.2021 - 14:30, Güncelleme: 14.10.2021 - 14:30

KILIÇDAROĞLU'NDAN SERT ELEŞTİRİ

 

KILIÇDAROĞLU'NDAN SERT ELEŞTİRİ

KOCAELİ HABERİ
CHP Genel Başkanı Kemal Kılışdaroğlu, dün gece Merkez Bankası'nın 3 yetkilisinin görevden alınması üzerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu'nu eleştirdi. Kılıçdaroğlu sosyal medyadan yaptığı açıklamada "Erdoğan ve Merkez Bankası Başkanı el ele verdi, halkımızı fakirleştiriyorlar. Bu açıkça millete zulümdür. Şunu da söyleyeyim, Merkez Bankası Başkanı’nın bu ihanette sorumluluğu gitgide artıyor. Unutmayacağım bunu" ifadelerini kullandı.
KOCAELİ HABERİ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılışdaroğlu, dün gece Merkez Bankası'nın 3 yetkilisinin görevden alınması üzerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu'nu eleştirdi.

Kılıçdaroğlu sosyal medyadan yaptığı açıklamada "Erdoğan ve Merkez Bankası Başkanı el ele verdi, halkımızı fakirleştiriyorlar. Bu açıkça millete zulümdür. Şunu da söyleyeyim, Merkez Bankası Başkanı’nın bu ihanette sorumluluğu gitgide artıyor. Unutmayacağım bunu" ifadelerini kullandı.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
altinlas
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.