Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Dünya Haber Girişi: 08.10.2021 - 14:46, Güncelleme: 08.10.2021 - 14:48

KARADAĞLI'DAN YILLAR SONRA GELEN İTİRAF

 

KARADAĞLI'DAN YILLAR SONRA GELEN İTİRAF

KOCAELİ HABERİ
Tamer Karadağlı: Keşke o ayrıldığında ben de ayrılsaydım Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı, Armağan Çağlayan'ın YouTube'da yayınlanan programı 'Dur Bir Dinle'ye konuk oldu. Samimi açıklamalarda bulunan Karadağlı (54), genç meslektaşlarıyla ilgili eleştirilerde bulundu. "BANA ÇOK İNANDIRICI GELMİYORLAR" Tamer Karadağlı, "Şimdiki oyuncuların hepsi birbirine benziyor. Bana çok inandırıcı gelmiyorlar. Ben bir role hazırlanırken 'Bu adam nasıl yetişmiştir, nasıl giyinir, nasıl bir saat takar?' hepsini düşünürüm. Şimdi dizilerde bütün kızlar neredeyse aynı bakıyor. Bütün jönler kirli sakallı. Holding sahibini oynuyor ama kirli sakallı. Türkiye’deki holding sahiplerinden hiçbirini öyle görmedim. O yüzden belki de onları tanımıyorum. Benim bir role hazırlanırken kilo almam, kilo vermem, saçımı kazıtmam o yüzden farklı geliyor. Hepsi, mesleğe saygıyla alakalı." dedi. "KEŞKE O DİZİDEN AYRILDIĞINDA BEN DE AYRILSAYDIM" Ünlü oyuncunun "Çocuklar Duymasın"daki partneri Pınar Altuğ, 2003 yılında "ihanet" iddiaları ortaya atılınca diziden ayrılmıştı. O dönemle ilgili bir itirafta bulunan Karadağlı, "Pınar’a da söyledim, 'Keşke sen ayrıldığında, ben de ayrılsaydım' dedim. O her zaman içimde bir acı oldu. Olması gereken oydu ama o zamanki şartlar, televizyonculuk farklıydı." diye konuştu.
KOCAELİ HABERİ

Tamer Karadağlı: Keşke o ayrıldığında ben de ayrılsaydım

Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı, Armağan Çağlayan'ın YouTube'da yayınlanan programı 'Dur Bir Dinle'ye konuk oldu. Samimi açıklamalarda bulunan Karadağlı (54), genç meslektaşlarıyla ilgili eleştirilerde bulundu.

"BANA ÇOK İNANDIRICI GELMİYORLAR"

Tamer Karadağlı, "Şimdiki oyuncuların hepsi birbirine benziyor. Bana çok inandırıcı gelmiyorlar. Ben bir role hazırlanırken 'Bu adam nasıl yetişmiştir, nasıl giyinir, nasıl bir saat takar?' hepsini düşünürüm. Şimdi dizilerde bütün kızlar neredeyse aynı bakıyor. Bütün jönler kirli sakallı. Holding sahibini oynuyor ama kirli sakallı. Türkiye’deki holding sahiplerinden hiçbirini öyle görmedim. O yüzden belki de onları tanımıyorum. Benim bir role hazırlanırken kilo almam, kilo vermem, saçımı kazıtmam o yüzden farklı geliyor. Hepsi, mesleğe saygıyla alakalı." dedi.

"KEŞKE O DİZİDEN AYRILDIĞINDA BEN DE AYRILSAYDIM"

Ünlü oyuncunun "Çocuklar Duymasın"daki partneri Pınar Altuğ, 2003 yılında "ihanet" iddiaları ortaya atılınca diziden ayrılmıştı.

O dönemle ilgili bir itirafta bulunan Karadağlı, "Pınar’a da söyledim, 'Keşke sen ayrıldığında, ben de ayrılsaydım' dedim. O her zaman içimde bir acı oldu. Olması gereken oydu ama o zamanki şartlar, televizyonculuk farklıydı." diye konuştu.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
altinlas
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.