Haber Detayı
20 Temmuz 2021 - Salı 10:28
 
Vali Yavuz:''Her 10 Km’de Bir Denetim Ekibimiz Var''
GÜNCEL Haberi
Vali Yavuz:''Her 10 Km’de Bir Denetim Ekibimiz Var''

Vali Yavuz Trafik Denetimlerine Katıldı. "Yol Ver Hayata" kampanyasında Karadan gerçekleştirilen trafik denetimlerinin yapıldığı Özdilek uygulama noktasında görev yapan güvenlik güçlerimizi ziyaret eden Vali Yavuz, çalışmalarında kolaylıklar dileyerek bayramlarını kutladı.

Kontrol noktasından geçen sürücülerle de bir süre sohbet ederek sürücülere trafik ve pandemi kuralları konusunda hatırlatmalarda bulunan Vali Yavuz, bayramlarını kutlayarak hayırlı yolculuklar temennilerinde bulundu.

Her 10 Km’de Bir Denetim Ekibimiz Var
130’un üzerinde trafik denetim ekibimiz var diyen Vali Yavuz, sürücülere trafik kurallarına uymaları konusunda da hatırlatmalarda bulundu:
“Her 10 km’de bir ekibimiz yer alıyor.   Ayrıca motorlu ve helikopterli ekiplerimiz yoğun olarak denetimlerine devam ediyorlar. Trafik kazalarının 44’ü aşırı hız nedeniyle meydana geliyor. Yola çıkacak vatandaşlarımız özellikle yorgun ve bitkin yola çıkmaz, uykularını aldıktan sonra yola çıkar ve sürat konusunda da dikkatli olunursa ümit ediyorum ki bu bayram keyifli bir bayram olacak, üzüntü yaşanmayacak.” 

İl Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu ve İl Jandarma Komutanı Albay Ümit İlbayı’nın eşlik ettiği denetimlerde Vali Yavuz; yolların genel durumunu, alınan önlemleri ve ekiplerin gerçekleştirdikleri denetimleri kontrol ederek bilgiler aldı. 

Kaynak: (KH) - HABER MERKEZİ Editör:
Etiketler: Vali, Yavuz:''Her, 10, Km’de, Bir, Denetim, Ekibimiz, Var'',
Yorumlar
Haber Yazılımı