Haber Detayı
25 Kasım 2020 - Çarşamba 09:36
 
PARTİDE GEBZELİ OSMANOĞLU'NUN YILDIZI PARLIYOR
SİYASET Haberi
PARTİDE GEBZELİ OSMANOĞLU'NUN YILDIZI PARLIYOR

KOCAELİ HABERİ  Gelecek Parti Gebze İlçe Başkanı Müslüm Osmanoğlu, Gelecek Partisinin Siirt, Bitlis ve Muş kongrelerine ve ziyaretlerine katıldı.

Osmanoğlu parti programında yer alarak sırası ile Siirt, Bitlis ve Muş’u ziyaret ederek Davutoğlu ile beraber esnaf ziyaretleri, STK, Basın ve Kanaat önderleri ile bir araya geldi. Ahmet Davutoğlu ile beraber Muş programı sonrasında görüşen Osmanoğlu, Gebze ile ilgili sorunları yanı sıra çalışmalar hakkında bilgi paylaştı. Davutoğlu’ Gebze bizim için önemli bir İlçemiz ve sorunları için hep beraber mücadele ederek aşacağız, çalışmalarınızı kutlarım geleceğimizi hep birlikte inşa edeceğiz’’ dedi.

Selim Temurci ile de keyifli sohbet geçiren Osmanoğlu, ''Teşkilat Başkanımızın bizlere aktardıkları bilgi birikime çok teşekkür ediyorum en kısa sürede teşkilatımızı daha da genişleteceğiz'' dedi.
Osmanoğlu, ‘’Doğan Demir’in çalışmaları ve yerelde ki sorunları en iyi şekilde gören ve aktaran bir yapısı var bunun için kendilerine çok teşekkür ediyorum bilgi birikiminden faydalanacağız’’ dedi.

Çok Keyif Aldık
Osmanoğlu "Yerel halkın çok yakından ilgilenmesi ve bizleri ağırlamaları misafirperverliklerinden dolayı çok memnun kaldık ve buradan teşekkürlerimi iletiyorum. Siirt'te düzenlenen  kongreden  ve Bitlis ve Muş ziyaretlerinden çok keyif aldık. Muş İl Başkanımız Muhammet Gürkan Çermi’ye, Siirt İl Başkanımız Sayın Özgür Öztürk’e ve Bitlis İl Başkanımız Veysel Babahan’a hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum. Tekrardan misafirperverlikleri için teşekkür ederim.’’ dedi.
 

Kaynak: (KH) - HABER MERKEZİ Editör:
Etiketler: PARTİDE, GEBZELİ, OSMANOĞLU'NUN, YILDIZI, PARLIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı