Haber Detayı
01 Mart 2021 - Pazartesi 10:40
 
MUHTARLAR BAŞKANI DİNLEDİ
İLÇELER Haberi
MUHTARLAR BAŞKANI DİNLEDİ

KOCAELİ HABERİ Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kartepeli muhtarlarla bir araya geldi. Başkan Kocaman “Hizmet ve çözüm ortağımız kıymetli Muhtarlarımız ile her daim istişare halindeyiz” açıklamasında bulundu.

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kartepe’de bulunan 32 mahalle muhtarıyla meclis salonunda bir araya geldi. Başkan Kocaman ilçe genelinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi verirken, muhtarların istek ve taleplerini dinledi. Başkan Kocaman Covid-19 sürecine bağlı ilerleyen yatırımların normalleşme süreciyle birlikte daha da hızlanacağını dile getirdi.

YENİDEN HIZLANACAK
Kartepe’nin turizmde gözde bir ilçe olduğunu belirten Başkan Kocaman “Covid-19 süreci tüm dünyayı etkileyerek, zaman, bütçe ve maalesef en acısı da can kayıplarımıza mal oldu. Bu süreci Kartepemizde de birlik içinde ve tedbirlerin tümüne azami uyarak en az zararla atlatmaya çalışıyoruz. Aşılamada hedeflenen rakamlara ulaşıncaya kadar rehavete kapılmamak çok önemli. Ekonomik ve psikolojik olarak da toplumsal bir yorgunluk söz konusu. Ama devletimizin gücü tartışılmaz. Milletimizle omuz omuza bir mücadele sürdürüyoruz. Bu günleri de atlatıp, yeni yatırımlarla yükselişimizi sürdüreceğiz” açıklamasında bulundu. Kartepe’de Covid-19 öncesi ve devamında sürdürülen titiz ve koordineli çalışmalar için Başkan Kocaman’a teşekkür eden Kartepeli muhtarlar, tek tek söz alarak, görüş ve önerilerini belirttiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MUHTARLAR, BAŞKANI, DİNLEDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı