Haber Detayı
01 Nisan 2021 - Perşembe 08:37
 
KOCAELİ TÜRK SAĞLIK-SEN’DE KILINÇ BAŞKAN
YAŞAM Haberi
KOCAELİ TÜRK SAĞLIK-SEN’DE KILINÇ BAŞKAN

KOCAELİ HABERİ Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şubesi yeni bir çalışmaya daha imza atarak, Kadın Komisyonu kurdu. Kadın Komisyonu’nun her türlü faaliyetine her türlü desteği vereceklerini belirten Başkan Ömer Çeker, Komisyon Başkanı Sultan Kılıç’a da başarılar diledi.

Türkiye Kamu-Sen’e bağlı Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şubesi Başkanı Ömer Çeker ve yönetim kurulu yeni bir komisyon kurulması kararına imza attılar. Kamu-Sen Denetim Kurulu üyesi ve Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şubesi Başkanı Ömer Çeker, Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şubesi olarak Kadın Komisyonu kurmaktan duydukları mutluluğu dile getirerek, “ Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şubesi olarak çalışanlarımızın her daim yanında yer almaktayız. Söylemlerimizde değil, eylemlerimizde de her zaman kadın çalışanlarımızın önemini dile getirdik. Bizler sendikacılığı sırt çantası dağıtmak, çerez vererek sorunların üstünü kapama yolunu hiçbir zaman seçmedik. Bu nedenle de çok önemli bulduğumuz Kadın Komisyonumuzu kurarak, daha geniş kitlelere ulaşmak hedefimiz. Kadın Komisyonu Başkanımız Sultan Kılınç ve yönetim kurulunun her zaman yanında olacağımızı belirtmek istiyorum” dedi.

KADIN KOMİSYONU
Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şubesi Kadın Komisyonu Başkanlığına Sultan Kılınç, Başkan Yardımcılıklarına ise Nermin Kırlıoğlu, Merve Özdemir, Zübeyde Aktaş( Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi), Nurşen Erel, Meryem Ökde (Darıca Farabi Eğitim Araştırma Hastanesi), Zekiye Mutlu (Körfez Devlet Hastanesi), Çiğdem Öktem, Şenay Eroğlu(Seka Devlet Hastanesi), Mevhibe Duzcu(Kocaeli Üniversite Araştırma ve Uygulama Hastanesi) ve Nursel Haymana(Kocaeli Devlet Hastanesi).

Kaynak: (KH) - HABER MERKEZİ Editör:
Etiketler: KOCAELİ, TÜRK, SAĞLIK-SEN’DE, KILINÇ, BAŞKAN,
Yorumlar
Haber Yazılımı