Haber Detayı
08 Nisan 2021 - Perşembe 05:08
 
KOCAELİ POLİS TEŞKİLATINDAN VALİ YAVUZ'A ZİYARET
- Haberi
KOCAELİ POLİS TEŞKİLATINDAN VALİ YAVUZ'A ZİYARET

“Türk Polis Teşkilatı; Yurt İçi ve Yurt Dışında Milletimize Layık Bir Teşkilat Olarak Hizmetlerine Devam Ediyor.”

Türk Polis Teşkilatımızın 176. Kuruluş yıldönümü münasebetiyle İl Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu ve beraberindeki emniyet mensupları, Vali Seddar Yavuz’u ziyaret ettiler.

Vali Seddar Yavuz’a çiçek takdiminde bulunarak kabullerinden dolayı teşekkür eden İl Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu, Türk Polis Teşkilatının tarihi ve çalışmaları hakkında bilgi sunumunda bulundu.

Aziz Milletimizin polisimize güvendiğini ve çalışmalarını takdir ettiğini vurgulayan Vali Seddar Yavuz yaptığı konuşmalarında; “Öncelikle Polis Teşkilatımızın kuruluş yıldönümünü kutluyorum. Nice sağlıklı, huzurlu milletimize hizmet etme noktasında yıllar diliyorum. Türk Polis Teşkilatı; devletimizin ve milletimizin hizmetinde, milletimizin can ve mal güvenliğini sağlamak ve başta terörle mücadele olmak üzere yurt içi ve yurt dışında her daim milletimize layık bir teşkilat olarak hizmetlerine devam ediyor. Aziz Milletimiz polisine güveniyor, yapmış olduğu başarılı çalışmaları takdir ediyor ve her daim dualarında yer veriyor. Hepimizin hedefi milletimizin duasında yer almak, onun takdirini kazanmaktır. Bizde her daim dualarımızı bizi devletimize milletimize mahcup etme diye bitiriyoruz. Kocaeli’nde yaklaşık 9 aydır birlikte çalışıyoruz. Özellikle tedbirlerle önlenebilen suçlarda ciddi bir düşüş olduğunu hep beraber görüyoruz. Başta size ve teşkilat mensuplarına bir kez daha yapmış olduğunuz özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum." dedi..

Vali Yavuz, konuşmalarının ardından tüm Polis Teşkilatının kuruluş yıldönümünü tebrik ederek, sağlıklı, huzurlu, kazasız belasız, hayırlı görevler diledi.

Kaynak: (KH) - HABER MERKEZİ Editör:
Etiketler: KOCAELİ, POLİS, TEŞKİLATINDAN, VALİ, YAVUZ'A, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı