Haber Detayı
07 Temmuz 2020 - Salı 04:12
 
Kocaeli’ni yerinden oynatacağız! Hazır mısınız?
SPOR Haberi
Kocaeli’ni yerinden oynatacağız!  Hazır mısınız?

KH/CENGİZYUCAK Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig, ayrıca Spor Toto Bölgesel Amatör Lig'lerinin oynatılmamasına karar verdi. TFF’nin açıklamasının ardından, ligde açık ara önde giden Kocaelisporlu yöneticiler, futbolcular ve de taraftarlar şampiyonluk havasına girdiler.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kocaelispor Kulübü Başkanı Hüseyin Üzülmez yaptığı açıklamada "TFF'nin almış olduğu karar hepimize hayırlı olsun, başta yolumuzu açan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Yönetim Kurulumuz, sezon başından itibaren görev almış teknik ekiplerimiz, futbolcularımız, çalışanlarımı, elbetteki taraftarlarımıza camiamıza ve sürekli bizimle olan kıymetli yerel basınımıza teşekkür ediyoruz." dedi..

BAŞKAN BÜYÜKAKIN: "KOCAELİ'Yİ YERİNDEN OYNATACAĞIZ
Şimdi Kocaeliler heyecanla kentlerinin takımın şampiyonluğunun resmen ilanına kilitlenmiş, Kocaeli Büykşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın  twitter sayfasından  Kocaelispor bayrakları ile süslenmiş vapur, tramvay ve takım otobüsünün fotoğraflarını "We are the champions. Kocaeli’ni yerinden oynatacağız' Hazır mısınız? Şampiyon Kocaelispor" sözleri ile paylaştı..

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kocaeli’ni, yerinden, oynatacağız!, , Hazır, mısınız?, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı