Haber Detayı
08 Haziran 2021 - Salı 07:11
 
İŞTE SEDAT PEKER'İ FENA KIZDIRAN KILIÇDAROĞLU'NUN O VİDEOSU
GÜNCEL Haberi
İŞTE  SEDAT PEKER'İ FENA KIZDIRAN KILIÇDAROĞLU'NUN O VİDEOSU

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bu gece twitter sayfasından "Bu gece, bu ülkenin iyi insanlarına seslenmek istiyorum. Ülkemizin geleceğini siz tayin edeceksiniz, bu haramzadeler değil. Bunlarla selamı sabahı kesin!" mesajı ile bir video konuşmasını yayınladı..

Kılıçdaroğlju'nun konuşmasında yer alan "Mafya" ve "Pislik" ifadeleri yurt dışındaki kaçak organize suç örgütü lideri Sedat Peker'i fena kızdırdı ve o da yine twitter sayfasından şu sözlerle tepkisini gösterdi;
"Kendini muhalif olarak kabul eden siyasiler, suç örgütü lideri dediniz, eyvallah. Ancak her gün çıtayı yükseltiyorsunuz. Pislik dedi diye İçişleri Bakanının başına gelenleri gördünüz. Bence şansınızı zorlamayın. Başınıza bela aramayın. Şahsıma ve aileme yapılan saygısızlığın hesabı için şehadet gömleğini giydim yola çıktım. Ha iktidar ha muhalefet, benim için fark etmez. Saygı sınırlarını zorlamayın. Suç örgütü lideri eyvallah, ancak ötesine geçmeyin. Çakma muhalifler, ben kendi savaşımı kendim veririm. Bir daha saygı sınırını zorlarsanız, iktidar muhalefet hepinize birden devam ederim. Bir bitmediniz kardeşim, siz nasıl bir şeysiniz?"

İŞTE KILIÇDAROĞLU'NUN O KONUŞMASI

Kaynak: (KH) - HABER MERKEZİ Editör:
Etiketler: İŞTE, , SEDAT, PEKER'İ, FENA, KIZDIRAN, KILIÇDAROĞLU'NUN, O, VİDEOSU,
Yorumlar
Haber Yazılımı