Haber Detayı
10 Ocak 2021 - Pazar 23:04
 
İLHAN YILDIRIM’DAN ANINDA AÇIKLAMA
SİYASET Haberi
İLHAN YILDIRIM’DAN ANINDA AÇIKLAMA

KOCAELİ HABERİ AK Parti Dilovası İlçe Başkanı İlhan Yıldırım, bugün Kocaelihaberi.com haber sitemizde yayınlanan "AK PARTİ DİLOVASI’NI NE BEKLİYOR?" başlıklı haberimizde yer alan  "Erken bir genel seçimde Cemil Yaman'ın yanısıra Osman Akbulut ve İlhan Yıldırım'da milletvekili adayı olmayı düşlüyor..Bir daha ki yerel seçimde Hamza Şayir'in karşısında İlhan Yıldırım, Gülay Artut ve hatta Osman Akbulut'da belediye başkan adayı gösterilmeyi bekliyor.. " ifadeleri üzerine bir açıklama gönderdi..

AK Parti Dilovası İlçe Başkanı İlhan Yıldırım, Kocaelihaberi.com haber sitesinin AK Parti Dilovası için yaptığı yorum haber ile ilgili olarak yaptığı açıklama da “AK Parti’nin gündeminde erken seçim olmadığı gibi hali hazırda başarılı Milletvekilimiz Cemil Yaman ile başarılı Belediye Başkanımız Hamza Şayir’in görevlerinin başında olduğu, bizim ise görevimiz teşkilat olarak onlara elimizden geldiğince yardımcı olmaktır.”dedi.

GÜNDEMİMİZDE ERKEN SEÇİM YOK
Yıldırım yaptığı açıklamaya şöyle devam etti; “Yapılan yorum haber de öncelikle genel seçimlerin öne alınacağı gibi bir durumdan bahsedilmiştir. Ancak Hükümetimiz ve AK Parti Genel Merkezimizce gündemimizde bir erken seçimin olmadığı birçok kez dile getirilmiştir. Genel ve yerel seçimlerimiz şuan için belirlenen tarihlerde yapılacaktır. 

HEDEFİMİZ AK PARTİ’NİN İKTİDARI VE ÜLKEMİZİN GELECEĞİDİR
Ayrıca AK Parti Dilovası ile ilgili yapılan haberde şahsımın ilerleyen süreçte milletvekili ya da belediye başkanlığı gibi hesaplarımın olacağı belirtilmiş olup her siyasetçinin en doğal hakkı olan hedeflerin konulmasından bahsedilmiştir. Ancak söz konusu AK Parti olunca, AK Parti’de her teşkilat mensubumun öncelikli hedefi AK Parti’nin iktidarıdır, Ülkemizin kalkınması ve vatandaşımızın refahıdır. AK Parti’de görev yapan mahalle teşkilatlarından tutun, milletvekillerimiz, belediye başkanlarımıza kadar herkesin öncelikli hedefi budur. 

YAMAN VE ŞAYİR BAŞARILIDIR
Bizim şuan için hali hazırda görevlerini başarılı bir şekilde yürüten, üstlendiği her görevi layıkıyla yerine getiren ve her dönem yeni görevler üstlenerek başarılarını kanıtlayan Milletvekilimiz Cemil Yaman ve göreve geldiği günden bu yana belediye başkanlığı sürecinde canla başla çalıştığına bizzat şahit olduğumuz, “Yükselen Şehir Dilovası” hedefiyle hayalinde ki Dilovası’nı inşa etme gayretinde olan başarılı Belediye Başkanımız Hamza Şayir’in görevlerinin başında olduğu süreçte sanki onların yerinde gözümüz varmışçasına yapılan yorumun bizleri yansıtmadığını ifade etmek isterim.

HER ZAMAN ONLARIN YANINDAYIZ
Bireysel olarak hiçbir hedefimiz yoktur. Bizim öncelikli hedefimiz AK Parti’nin iktidarı ve ülkemizin geleceğidir. Daha önce yapmış olduğum üç dönem ilçe başkanlığı tecrübesi ile belirtmek isterim ki AK Parti’de herkes görevini en iyi yapmak için çalışmaktadır. Bizde göreve geldiğimiz günden bu yana ülkemiz ve ilçemize hizmet etmek için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Milletvekilimiz ve Belediye Başkanımız görevlerini en iyi şekilde yaptığı süreçte biz teşkilat olarak her zaman onların yanında olmaya ve onların başarılı olması için çalışmaya gayret edeceğiz. Biz görevimizin başındayız ve partimizin başarısı için çalışmaya devam ediyoruz."

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İLHAN, YILDIRIM’DAN, ANINDA, AÇIKLAMA,
Yorumlar
Haber Yazılımı