Haber Detayı
09 Haziran 2021 - Çarşamba 10:54
 
HADİ ÖZIŞIK: ''BANA KUMPAS KURULDU''
GÜNCEL Haberi
HADİ ÖZIŞIK: ''BANA KUMPAS KURULDU''

Hadi Özışık videodan sonra ilk kez konuştu: "Kumpas kuruldu, huzurunuzda hesap vermeye geldim"

İnternet Haber'in kurucularından olan Hadi Özışık, Youtube kanalından yayınladığı videoda, Sedat Peker'in kendisiyle olan görüntü kaydını yayınlamasına dair konuştu.

Hadi Özışık, kendisine, CHP ve Sedat Peker'in kumpas kurduğunu iddia ederek, ''Peker'in elinde, Süleyman Soylu'ya mesaj taşıdığımıza dair kanıt varsa şimdi yayınlasın'' dedi.

Sedat Peker ile röportaj yapmak için daha önce Süleyman Soylu'yu izin almak için aradığını söyleyen Özışık, Soylu'nun kendisine, ''İşine bak'' yanıtı verdiğini söyleyerek, Soylu'nun Habertürk yayınındaki beyanlarını doğruladı. Ardından Peker'i tekrar arayarak röportaj yapamayacağını söylediğini söyleyen Özışık, ''Peker bana 'Ankara'daki dostun mu izin vermedi?' diye sordu. Ben de ona bence seni seviyorlar dedim, geçiştirici, sakinleştirici cümleler kurdum'' diye konuştu.

Yaşanan süreçte izleyecilerinin güvenini kırdığını kabul eden Özışık, ''Sizin huzurunuzda hesap vermeye geldim'' diyerek, yaşanan süreçte üstüne vazife olmayan işlere giriştiğini belirtti. Özışık, sürecin iyice kötüye gittiğini hissettiğinde, araya girerek Sedat Peker'i sakinleştirmek ve her şeyi yoluna koymak istediğini söylerken, Soylu'ya yapılan itibar suikastinin nedeni olduğunu belirtti.

Özışık, suç örgütü lideri Sedat Peker ile mesafesini korumayarak hata yaptığını da kabul etti.  Sedat Peker'in Süleyman Soylu'yla arasınaki iletişimi sağlayan kişi olduğuna yönelik iddiaları da reddeden Özışık, ''CHP ve Sedat Peker beraber bana kumpas kurdu'' diye konuştu.

Özışık sözlerini, ''Sedat Peker'in çektiği videoyu bana gönderdiği ve benim bunu Süleyman Soylu'ya izlettiğim iddiaları doğru değil. Bu video bana geldiyse Özgür Özel'e nasıl gitti?'' diye sordu.

Kaynak: (KH) - HABER MERKEZİ Editör:
Etiketler: HADİ, ÖZIŞIK:, ''BANA, KUMPAS, KURULDU'',
Yorumlar
Haber Yazılımı