Haber Detayı
24 Şubat 2021 - Çarşamba 04:05
 
GEBZE OTO SANAYİ TRAFİĞİ ÇILDIRTIYOR
GÜNCEL Haberi
GEBZE OTO SANAYİ TRAFİĞİ ÇILDIRTIYOR

KOCAELİ HABERİ CENGİZ YUCAK İçlerinde Ak Parti Kocaeli eski il başkan yardımcısı Mikdat Aydın ve Ak Parti Gebze eski ilçe başkan yardımcısı Köksal Tatoğlu gibi tanınmış iş insanlarını da barındıran Gebze Oto Sanayi sitesine giriş ve çıkışlar günün her satinde ama özellikle sabah mesanin başlangıç ve akşam saattlerinde tamamıyla tıkanma noktasına gelerek sürücüleri adeta çıldırtıyor.

Bu çıldırma anını bizzat kendim de yaşadım ve buradaki araç trafiğini kaldırmayan yollara ve trafik düzenlemesine, bir de şehir planlamacılığında uzman bir kişi olan Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz'ün hemen Otosanayi sitesinin karşısına yapılacak olan Gebze Millet Bahçesi projesinin kenarına "Gebze Galericiler Sitesi"ni nasıl eklemlediğini halen hayretle karşılıyorum..

Nasıl karşılamam ki; bir düşünseniz Gebze Oto Sanayinin şu andaki felç olmuş trafiğine bir de Galericiler Sitesine giriş ve çıkış yapacakolan binlerce araç sayılarının daha eklenmesini.. 

Gebze Oto Sanayi Başkan Yardımcısı Kenan İkinci dün akşam facebook sosyal medya sayfasından bu felç durumun fotoğrafını  "Kocaeliyi ve Gebzeyi yönetenler Gebze oto sanayi Girişi ve çıkışı Tam Bir Trafik #Çilesi Yaşanıyor Esnaf ve müşteriler zaman zaman 40 Dakika Bekliyor Bu duruma Bir çare bulun." mesajı ile paylaştı..

Ve bakın altına nasıl yorumlar geldi;
Sabahattin Guney: Durmak yok yola devam
Sedat Malkoc: çok doğru söylüyon ama kime
Kenan İkinci: Gebze oto Sanayi Artık yetersiz bölgemiz konteynır taşımacılığı yapan bir mega ilçe giriş çıkış yol üzerinde ukame kararı olmasına rağmen millet çift şerit tır çekip tamirat yapıyor Ayrıca tır parkı ve yol üzerinde barakadan İŞ yeri açanlar trafiği kilitliyor acil çare bulunmasını istiyoruz sayın yetkililerden
Sedat Malkoc: Kenan İkinci hısım yetkililer seni duymaz duymaları için başka yolla başvurman lazım ben balcıkda kendi yolumu kendim yaptırdım ceza kesmeye geldiler ama arsadan vergi almayı biliyorlar
Cem Özmetin: Kenan İkinci öne insanların birbirine saygılı olması lazım bu olmadığı sürece çözüm olmaz.. dediğin gibi dükkanın karşısına baraka inşa edip asfalt kesip elektrik götürenlermi... 100 m2 dükkanda 8 tane tır tamir edenler ... elinde bidon içi takım anahtar dolu sağda solda motor yağı değiştirip vergisiz kirasız iş yapanlar mı daha hangisini sayalım kral... herşeyden önce saygı .. çevreye doğaya ve insana..
Nizam Kandemir: Yok reis göründügü gibi durmak var devam yok
Erol Dündar: Düşünsene kral sanai kapanmış askeriyenin yeriyle birleşmiş devasa bi alan .amaç belli sanayiye giriş yolu eklenmesi gerekirken var olan yollar iptal edildi idareciler çözüm için yönetime gelir !
Uğur Öcal: Tam bir rezalet Allah esnafa ve sanayiye gelenlere yardım etsin
Ayhan Tektaş: Sanayiye gelmeye korkuyoruz gerçekten acil çözüm lazım
Okan Kurt. Çalışınca oluyor 

 

Kaynak: Editör: CENGİZ YUCAK
Etiketler: GEBZE, OTO, SANAYİ, TRAFİĞİ, ÇILDIRTIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı