Haber Detayı
14 Temmuz 2021 - Çarşamba 18:05
 
GEBZE'DE 17 YAŞINDAKİ KIZA TACİZ HABERİ İLÇEYİ GERDİ
ASAYİŞ Haberi
GEBZE'DE 17 YAŞINDAKİ KIZA TACİZ HABERİ İLÇEYİ GERDİ

KOCAELİ HABERİ Gebze Pelitli Köyü’nde Afgan kökenli bir kişinin 17 yaşındaki genç bir kızı taciz ettiği haberi üzerine bölge halkı ayaklandı. Haberi alır almaz CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan ve Çayırova İlçe Başkanlı Cihan Soyluçiçek olay yerine gitti.

CHP Çayırova İlçe Başkanı Cihan Soyluçiçek, genç kızın Gebze’de Medikal Hastanesi’ne kaldırıldığını söyledi. 17 yaşındaki Ayşegül’ün ailesi ile de görüştüğünü belirten CHP İlçe Başkanı Soyluçiçek sosyal medayadan olayı duyuran açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

"İstanbul Sözleşmesinden rahatsız olanlar, kadınları, çocukları koruyacak yasaları reddedenler, tecavüzcüleri, katilleri koruyanlar kına yaksınlar! Kulağımızı sağır eden kadın çocuk çığlıklarını duymayanlar kına yaksınlar! Yanlış dış politika ve ülkedeki mülteci sorununu çözmek yerine bundan nemalananlar kına yaksınlar! Özgecan Arslan ve diğer çocuklarda kadınlarda olduğu gibi 12.07.2021 pazartesi günü saat 17 sularında Gebze pelitli köyünde 17 yaşındaki kızımız evladımız Ayşegül de Afgan uyruklu bir mülteci tarafından canice öldürülmeye çalışıldı. Ayşegül şuan yoğun bakımda yaşam mücadelesi veriyor. Ayşegül'ün ahı yakanızda vicdanınızda duymayan kulağınızda görmeyen gözünüzde.. Lanet olsun insanlığınıza.."

Kaynak: (KH) - HABER MERKEZİ Editör:
Etiketler: GEBZE'DE, 17, YAŞINDAKİ, KIZA, TACİZ, HABERİ, İLÇEYİ, GERDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı