Haber Detayı
27 Şubat 2021 - Cumartesi 08:04
 
GEBZE- Pehlivan yaptı Köşker Dokunmadı Büyükgöz seyrediyor
- Haberi
GEBZE- Pehlivan yaptı Köşker Dokunmadı Büyükgöz seyrediyor

KOCAELİ HABERİ 2004 yılında Gebze Belediye Başkanı seçilen İbrahim Pehlivan'ın İstanbul'dan Gebze'ye giriş yapanların ilk gördükleri Gebze yüzü olan Osman Yılmaz mahallesi İstanbul caddesine yaptırdığı çevre düzenlemesindeki çarpıklığa, ondan sonra gelen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker hiç dokunmadı, şimdi ki belediye başkanı Zinnur Büyükgöz'de seyrediyor..

Dokunulmazlığı var sanki bu park düzenlemsinin dokunulmazlığı var?

Cadde boyunca dizili kocaman palmiye ağaçlarının etrafını çevreleyen kocaman oturma bankları ve ve duvar boyunca inşa edilmiş olan yıllardan beri içinde tek bir damla su göremediğimiz su kanalı yüzünden iki kişinin bile yanyana yürüyemediği bu çarpık park ve kaldırım düzenlemesinin dokunulmazlığı var...

Sanırım Adnan Köşker, " İbrahim Pehlivan daha yeni yaptı burayı ayıp olmasın" diye dokunmadı bu parka, Zinnur Büyükgöz'de o park düzenlemesinin yapıldığı dönemin Gebze Belediye Başkan yardımcısı olduğu için dokunmuyordur..

İyi de o şimdiye kadar tek bir kişinin bile oturduğunu görmediğimiz o ilkel oturma banklarının tahtaları çürüdü, döküldü, bitti, gitti tahtaları..
Hadi şimdi de dokunmayın da göreyim bu dokunulmaza..

Kaynak: Editör:
Etiketler: GEBZE-, Pehlivan, yaptı, Köşker, Dokunmadı, Büyükgöz, seyrediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı