Haber Detayı
23 Haziran 2020 - Salı 16:51
 
ESKİ MÜDÜRÜNDEN ANLAMLI 'ATASAYAN' MESAJI
YAŞAM Haberi
ESKİ MÜDÜRÜNDEN ANLAMLI 'ATASAYAN' MESAJI

KH/CENGİZYUCAK  Kocaeli ve Gebze siyasetinin önemli isimlerinden birisi olan ANAP Kocaeli eski milletvekili ve eski Gebze Belediye Başkanı Bülent Atasayan İzmir Çeşme'de ki yazlığında kalp krizinden vefat etti.

Bülent Atsayan'ın cenazesi 25.06.2020 perşembe günü, Gebze Çonan Mustafa Paşa camineden ğlle namazını müteakiben kılınacak cenaze namazı sonrası Gebze eski mezarlığındaki aile kabristanlığında toprağa defnedilecektir..

ESKİ MÜDÜRÜNDEN ALNLAMLI PAYLAŞIM

1984 yılında SODEP'ten belediye başkanı seçilen Bülent Atasayan'ın göreve Presonel Müdürü olarak başlattığı ve daha sonra Balıkesir Gökçeyazı beldesine CHP'den Belediye başkanı olan Yakup Yılmaz , Bülent Atasayan'ın vefatı üzerine sosyal medyadan yaptığı paylaşımda "Yıl 1984 Gebze belediyesin'de memur olurken yanımda,Yıl 2008 siyasete resmi olarak başladığım GÖKÇEYAZI'da yanımda,ilk belediye başkanım,milletvekilim,dara düştüğümde koşup akıl aldığım,GEBZE'de bir-çok ilkleri birlikte yaşadığım ıyi insan duayen siyasetçi,ağabeyim Bülent Atasayan' in vefat ettiğini üzüntü ile öğrendim. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun,Oya hanıma çocuklarına ve sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyorum." şeklinde duygularını paylaştı..

Yakup Yılmaz Kocaelihaberi.com'a yaptığı açıklamada "Çok çok üzgünüm. Cenazeye katılmak için Gebze'ye geliyorum" dedi..

Kaynak: Editör:
Etiketler: ESKİ, MÜDÜRÜNDEN, ANLAMLI, 'ATASAYAN', MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı