Haber Detayı
20 Kasım 2020 - Cuma 13:55
 
DARICALI SARITOPRAK TEK KİŞİLİK ORDU GİBİ
İLÇELER Haberi
DARICALI SARITOPRAK TEK KİŞİLİK ORDU GİBİ

KOCAELİ HABERİ Darıca'nın sorunları için her gün bir alanda tek başaına koşturan Sarıtoprak, Darıca Farabi başhekim Prof. Dr. Güneş'ten korona virüs süreci hakkında bilgi aldı

Darıca Belediyesi CHP Meclis Üyesi Özkan Sarıtoprak, Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mustafa Güneş’i ziyaret ederek korona virüs süreci hakkında bilgi aldı.

Korona virüs sürecinde çalışmalarına ara vermeyen, hem vatandaşların sorunlarını çözen hem de protokol ziyaretleri gerçekleştirerek eksiklikleri ve talepleri ileten Darıca Belediyesi CHP Meclis Üyesi Özkan Sarıtoprak, Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mustafa Güneş’i ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyaretle alakalı bilgi veren CHP’li Sarıtoprak açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Başhekimimizi ziyaret ederek Darıca’nın korona virüs süreci hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mustafa Güneş, Darıcalı hemşehrilerimizin kurallara uyması gerektiğini dile getirdi. 

BİZLERİ GURURLANDIRIYOR
Her gün ortalama bin 300 kişinin korona virüs testi için hastaneye geldiğini belirten başhekimimiz süreci en iyi şekilde idare etmeye çalıştıklarını ifade etti. Biz de bu süreçte çok yorulan sağlık çalışanlarımıza destek olmak için elimizden gelen her şeyi yapacağımızı söyledik. İlçemizin Mustafa Hoca gibi deneyimli, çalışkan, herkese destek olmaya gayret eden bir başhekimi olması bizleri gururlandırıyor. Misafirperverliğinden ötürü Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mustafa Güneş’e teşekkür ederiz.”
 

Kaynak: Editör: CENGİZ YUCAK
Etiketler: DARICALI, SARITOPRAK, TEK, KİŞİLİK, ORDU, GİBİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı