Haber Detayı
12 Temmuz 2020 - Pazar 06:14
 
DADAŞ BEKÇİ DADAŞ BAŞKAN BÜYÜKGÖZ'Ü GÜLDÜRDÜ
EĞİTİM-KÜLTÜR Haberi
DADAŞ BEKÇİ DADAŞ BAŞKAN BÜYÜKGÖZ'Ü GÜLDÜRDÜ

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, Hasan Çölgeçen dahilKH/CENGİZYUCAK Gebze’de ‘Yol Konserleri’, THM sanatçısı Ünal Dursun ve 80’ler dizisinin Bekçi Bekir’inin stand-up gösterisiyle Gebze Belediyesi Kamyon ve TIR Parkı’nın otoparkında parkında başladı. Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz'ün Erzurum'dan hemşerisi olan  80’ler dizisinin Bekçi Bekir’inin stand-up gösterisi hem Başkan Büyükgöz'ü hem de izleyicileri gülmekten kırdı geçirdi..

Gebze’de ‘Yol Konserleri’, THM sanatçısı Ünal Dursun ve 80’ler dizisinin Bekçi Bekir’inin stand-up gösterisiyle başladı. Gebze Belediyesi Kamyon ve TIR Parkı’nın otoparkında düzenlenen etkinliğe ev sahibi Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün yanı sıra Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, KBB Başkan Vekili Yaşar Çakmak, AK Parti İlçe Başkanı İrfan Ayar, belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, nakliyeci esnafları ve uzun yol şoförleri katıldı. Program öncesi konuklara hitaben kısa bir selamlama konuşması yapan ev sahibi Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, “Bugün ilkini gerçekleştirdiğimiz etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, konferanslar şeklinde aynı yerde devam ettireceğiz. Köyünüze kentinize giderken de kültür elçisi olarak Gebze’yi de oraya götürün istiyoruz. Oraların haberlerini, kültürlerini buralara getirin. Sizlere programa katılımınızdan ötürü teşekkür ediyorum. Rabbim kazasız belasız yolculuklar nasip eylesin inşallah” dedi.

Başkan Büyükgöz’ün ardından söz alan Gebze Kaymakamı Mustafa Güler de, “Milletin ihtiyacını yerlerine ulaştıran, zor işlerin sahibi şoför esnafımız siz değerli kardeşlerimizi en kalbi duygularımla selamlıyorum” dedi.

BEKÇİ BEKİR’DEN GÜLDÜRÜ ŞOV

Program konuşmaların ardından 80’ler dizisinin Bekçi Bekir’i Hacı Ali Konuk’un komedi gösterisi ve sunumu, Türk Halk Müziği sanatçısı Ünal Dursun ve saz ekibinin türkü konseriyle sona erdi. Programa katılan nakliyeci esnafları ve uzun yol şoförleri etkinlik için Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’e teşekkür etti. Başkan Büyükgöz etkinliklerin devam edeceğini dile getirdi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: DADAŞ, BEKÇİ, DADAŞ, BAŞKAN, BÜYÜKGÖZ'Ü, GÜLDÜRDÜ,
Yorumlar
Haber Yazılımı