Haber Detayı
19 Şubat 2021 - Cuma 14:56
 
BİNALİ YILDIRIM KOCAELİ SANAYİCİLERİNİ ÇAYIROVA'DA DİNLEDİ
- Haberi
BİNALİ YILDIRIM KOCAELİ SANAYİCİLERİNİ ÇAYIROVA'DA DİNLEDİ

KOCAELİ HABERİ Ak Parti İzmir milletvekikli ve eski Başbakan Binali Yıldırım bugün Kocaeli'de bulunan bütün OSB'lerin içinde bulundukları durumu dinlemek ve sorunlarını öğrenmek üzere Çayırova'ya geldi..

Kocaeli'de ki OSB'lerin ve sanayicilerin böyle bir görüşme arzuları üzerine harekete geçen ve Binali Yıldırım'a yakınlığı ile bilinen Ak Parti Kocaeli eski il yönetim kurulu üyesi ve Gebzeli iş insanı İdris Demir ile PİMTAŞ A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Şamil Tanbaz'ın organizesi ile Çayırova'ya gelen Binali Yıldırım'ı Çayırova'da KBB Başkan vekili Yaşar Çakmak ile birlikte karşlılayan Kocaeli Valisi Seddar Yavuz "Ülkemizin her köşesinde hizmetleri bulunan son Başbakanımız Sn. Binali Yıldırım ile OSB Başkanları ve sanayicilerimizle Çayırova İlçemizde “reel sektör değerlendirme” Toplantısına katıldık. İlimizi teşrifleri ve değerli görüş ve tavsiyeleri için çok teşekkür ederiz." açıklamasında bulundu..

Çayırova'da Workinn Hotelde gerçekleştirilen toplantıya Kocaeli'de kurulu bulunan tüm Organize Sanayi Bölgesi Başkanlarının tamamının yanısıra Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, KBB Başkan vekili Yaşar Çakmak, Kocaeli İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu, Gebze Kaymakamı Mustafa Güler ve Çayırova Kaymakamı Hasan Gözen ile GTO Başkanı Nail Çiler ve Gebze Belediyesi eski Başkanı Adnan Köşker katılım sağladı..

OSB Başkanlarının sorunlarını ve içinde bulunduklartı durumu aktardıkları toplantı sonunda Kocaeli Valisi Seddar Yavuz ve PİMTAŞ AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Şamil Tanbaz, Binali Yıldırım'a plaket takdiminde bulundular..

Toplantıdan ve sanayicilerin içinde bulunduğu durum hakkında yeni bilgiler edinmekten dolayı çok mutlu olan Binali Yıldırım  bu önemli Organizasyonu gerçekleştirdikleri için İdris Demir ve Şamil Tanbaz'a memnuniyetini bildirdiği öğrenildi..
Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve oturan insanlar görseli olabilir
Resim
Bir bir veya daha fazla kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir
Bir ayakta ve iç mekan görseli olabilir

Kaynak: Editör: CENGİZ YUCAK
Etiketler: BİNALİ, YILDIRIM, KOCAELİ, SANAYİCİLERİNİ, ÇAYIROVA'DA, DİNLEDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı