İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
RAMO'YA ŞOK
RAMO'YA ŞOK
DEPREM
DEPREM
Haber Detayı
07 Nisan 2021 - Çarşamba 06:59
 
AK PARTİ GEBZE RECEP KAYA'YI NEREYE UÇURDU?
- Haberi
AK PARTİ GEBZE RECEP KAYA'YI NEREYE UÇURDU?

KOCAELİ HABERİ Ak Parti Gebze Bölgesi Milletvekili Cemil Yaman dün Ak Parti Gebze kurmayları ile birlikte Gebze'de bir dizi ziyaretlerde bulundu..

Milletvekili Cemil Yaman'ın, Gebze Belediyesi eski meclis üyesi ve GTO eski başkan yardımcısı İbrahim Çiçek'i iş yerindeki ziyareti, AK Parti Gebze ilçe Başkanlığı resmi sosyal medya sayfasından "Milletvekilimiz Sn. Cemil YAMAN, İlçe Başkanımız Sn. Recep KAYA, İlçe Kadın Kolları Başkanımız Sn. Şenay ÖNDER, İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Sn. Enes ALTUNTAŞ ve Yönetimimiz ile birlikte Gebze Esnaflarımızdan Uzay Mutfak sahibi İbrahim ÇİÇEK’i ziyaret ettik." sözleri ile duyuruldu..

Ak Parti Gebze Sosyal medya sayfasından bu haberi okuyanlar, haber ile birlikte paylaşılan fotoğrafa dikkatlice baktıklarında, habere göre o fotoğrafta olması gereken ilçe başkanı Recep Kaya'yı göremeyince "Ak Parti Gebze bu fotoğrafta olması gereken Recep Kaya'yı nereye uçurdu" diye sormadan edemediler..  

Öte yandan Ak Parti Gebze İlçe Gençlik Kolları Başkanı Enes Altuntaş'ın da haber paylaşımında Recep Kaya'nın uçurulmuş olduğu görüldü..
Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, oturan insanlar ve şunu diyen bir yazı 'Enes Altuntaş 5 Nisan, 20:42 Milletvekilimiz Cemil YAMAN,İlçe Başkanımız Recep KAYA ve Yönetimimiz ile birlikte Gebze Esnaflarımızdan Uzay Mutfak sahibi İbrahim ÇİÇEK ve kıymetli abim Korkmaz ÇİÇEK'İ ziyaret ettik. #AKGençGebze' görseli olabilir

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, PARTİ, GEBZE, RECEP, KAYA'YI, NEREYE, UÇURDU?,
Yorumlar
Haber Yazılımı