Haber Detayı
13 Nisan 2021 - Salı 18:32
 
160 TL İÇİN BİNLERCE LİRA CEZA YEDİLER
ASAYİŞ Haberi
160 TL İÇİN BİNLERCE LİRA CEZA YEDİLER

KOCAELİ HABERİ Pandemi kurllarını hiçe sayarak Darıca'da bir Kahvehane içerisinde 12 şahsın Koronavirüs ile mücadele kapsamında alınan sosyal mesafe ve maske takma zorunluluğunu ihlal ettikleri ayrıca kahvehane içerisinde bulunan 4 şahsın kumar oynadığı tespit edilince İşletme içerisinde bulunan şahıslara idari para cezası kesildi.

Kumar masasında ele geçirilen paranın miktarı ise fotoğraflardan tespit edilene göre 160. TL. öte yandan kesilen ceza ise binlerce lira. Ve biz şimdi soruyoruz "birbrinizin yüz altmış lirasını kumar yolu ile almak için binlerce lira ceza ödemenize değidi mi?

Üstelik sağlığınızı riske atam pahasına koronavirüse meydan okuyarak ve de adli suça iştirak ederek..

İŞTE O HABER
Emniyet Müdürlüğümüzce yapılan çalışmalar kapsamında, 11.04.2021 günü İlimiz Darıca ilçesinde bulunan kahvehane içerisinde Kumar oynandığı yönünde elde edilen bilgilere istinaden yapılan uygulamada;
 Kahvehane içerisinde 12 şahsın Koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında alınan sosyal mesafe ve maske takma zorunluluğunu ihlal ettikleri ayrıca kahvehane içerisinde bulunan 4 şahsın kumar oynadığı tespit edilmiştir. İşletme içerisinde bulunan şahıslara gerekli idari para cezası uygulanması için tutanaklar tanzim edilerek, işletme sahibi ve kumar oynadığı tespit edilen şahıslar hakkında Kumar Oynanması için Yer ve İmkân Sağlama sucundan adli işlem yapılmıştır.

Kaynak: (KH) - HABER MERKEZİ Editör:
Etiketler: 160, TL, İÇİN, BİNLERCE, LİRA, CEZA, YEDİLER,
Yorumlar
Haber Yazılımı