Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Siyaset Haber Girişi: 14.10.2021 - 22:14, Güncelleme: 14.10.2021 - 22:14

GEBZE// Nail Çiler ve M. Ali Okur için bomba kulis

 

GEBZE// Nail Çiler ve M. Ali Okur için bomba kulis

KOCAELİ HABERİ - Cengiz Yucak
Ak Parti Kocaeli eski milletvekili ve TÜBİTAK-MARTEK Genel Müdürü Mehmet Ali Okur'un 2023 genel seçimlerinde tekrar Ak Parti Kocaeli milletvekili adayı olmak için ve Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler'in de 2024 yerel seçimlerinde Millet İttifakının Gebze Belediye Başkan adayı gösterilmek için kulis yaptıklarını bir çok kez yazmam üzerine bana ulaşan çok sayıda Ak Partili "Cengiz bey kulis duyumlarınızı yenilemenizde fayda var çünkü Mehmet Ali Okur'un da asıl hedefi 2024 yerel seçimlerinde Cumhur İttifakının Gebze Belediye Başkan adayı olabilmektir" dediler.. Bu iddiaya önce "acaba" diye yaklaştım lakin beni arayan Ak Partili isimler de geçmişte yaptıkları yorumlarla "bingo" dedirten isimlerdi..
KOCAELİ HABERİ - Cengiz Yucak

Ak Parti Kocaeli eski milletvekili ve TÜBİTAK-MARTEK Genel Müdürü Mehmet Ali Okur'un 2023 genel seçimlerinde tekrar Ak Parti Kocaeli milletvekili adayı olmak için ve Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler'in de 2024 yerel seçimlerinde Millet İttifakının Gebze Belediye Başkan adayı gösterilmek için kulis yaptıklarını bir çok kez yazmam üzerine bana ulaşan çok sayıda Ak Partili "Cengiz bey kulis duyumlarınızı yenilemenizde fayda var çünkü Mehmet Ali Okur'un da asıl hedefi 2024 yerel seçimlerinde Cumhur İttifakının Gebze Belediye Başkan adayı olabilmektir" dediler..

Bu iddiaya önce "acaba" diye yaklaştım lakin beni arayan Ak Partili isimler de geçmişte yaptıkları yorumlarla "bingo" dedirten isimlerdi..

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
altinlas
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.