Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Dünya Haber Girişi: 02.10.2021 - 21:39, Güncelleme: 02.10.2021 - 21:45

FENERBAHÇELİ ESKİ YILDIZ BAŞKAN OLDU

 

FENERBAHÇELİ ESKİ YILDIZ BAŞKAN OLDU

KOCAELİ HABERİ
Türkiye´de bir dönem Fenerbahçe forması giyen Senegal asıllı Fransız futbolcu Moussa Sow´un eski futbolcu kardeşi Amadou Sow, Kırklareli´de Bölgesel Amatör Lig´de mücadele eden Babaeskispor´un başkanı oldu. Moussa Sow´un da ikinci başkan olduğu kulüpte ilçeye gelen Amadou Sow, yöneticilerle bir araya gelip, imzaları attı. Takımın teknik heyeti ile tanışıp, ilk antrenmanını da izleyen Amadou Sow, Türkiye´de bir takımı alıp, alt yapısını kurarak, futbolcu yetiştirmeyi amaçladıklarını söyledi. Babaeskispor yönetim kurulu üyesi Bahadar Akçan, Sow kardeşlerle anlaştıklarını Amadou Sow´u başkan, Moussa Sow´u da ikinci başkan yaptıklarını söyledi. Babaeskispor´u büyütmeyi hedeflediklerini söyleyen Akçan, "Arayışlarımız vardı, daha önce Babaeskispor´da forma giyen ve şimdi menajerlik yapan bir arkadaşımız Sow kardeşlere projemizi anlatmış. Onlar da Türkiye´de bir futbol kulübünü ele alıp, futbolcu yetiştirmeyi planlıyorlarmış. Görüşmelerde bulunduk ve Amadou Sow´u imzaları atıp başkanlığa getirdik. Önümüzdeki günlerde Moussa Sow da ilçeye gelecek ve çalışmalara başlayacağız" dedi.  
KOCAELİ HABERİ

Türkiye´de bir dönem Fenerbahçe forması giyen Senegal asıllı Fransız futbolcu Moussa Sow´un eski futbolcu kardeşi Amadou Sow, Kırklareli´de Bölgesel Amatör Lig´de mücadele eden Babaeskispor´un başkanı oldu. Moussa Sow´un da ikinci başkan olduğu kulüpte ilçeye gelen Amadou Sow, yöneticilerle bir araya gelip, imzaları attı. Takımın teknik heyeti ile tanışıp, ilk antrenmanını da izleyen Amadou Sow, Türkiye´de bir takımı alıp, alt yapısını kurarak, futbolcu yetiştirmeyi amaçladıklarını söyledi.

Babaeskispor yönetim kurulu üyesi Bahadar Akçan, Sow kardeşlerle anlaştıklarını Amadou Sow´u başkan, Moussa Sow´u da ikinci başkan yaptıklarını söyledi. Babaeskispor´u büyütmeyi hedeflediklerini söyleyen Akçan, "Arayışlarımız vardı, daha önce Babaeskispor´da forma giyen ve şimdi menajerlik yapan bir arkadaşımız Sow kardeşlere projemizi anlatmış. Onlar da Türkiye´de bir futbol kulübünü ele alıp, futbolcu yetiştirmeyi planlıyorlarmış. Görüşmelerde bulunduk ve Amadou Sow´u imzaları atıp başkanlığa getirdik. Önümüzdeki günlerde Moussa Sow da ilçeye gelecek ve çalışmalara başlayacağız" dedi.

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
altinlas
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.