Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Siyaset Haber Girişi: 13.10.2021 - 02:50, Güncelleme: 13.10.2021 - 03:46

Emre Sarıca Ak Parti ilçe yönetiminden niçin istifa etti?

 

Emre Sarıca Ak Parti ilçe yönetiminden niçin istifa etti?

KOCAELİ HABERİ
AK Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları eski Başkanı, ve AK Parti Dilovası İlçe Yöneticisi Emre Sarıca, yönetim kurulu üyeliği görevinden istifa ettiğini açıkladı.. Emre Sarıca'nın ilçe yönetim kurulu üyeliğinden istifa haberi Ak Parti Kocaeli ve Dilovası işlçe teşkilatında şok etkisi oluştururken, Sarıca'nın istifa açıklamasında "Bundan sonraki süreçte Cumhurbaşkanımızın çizdiği istikamette ve partimizin emrinde olmaya devam edeceğim." ifadesiyle parti saflarında kalmaya devam edeceğini açıklaması istifa gerekçesinin parti yönetim kademesindeki bazı kişiler ile alakalı olduğu yönünde yankı buldu.. Emre Sarıca İlçe İcra kurulunda Tanıtım ve Medyadan sorumlu ilçe  Başkan yardımcısı olarak görev yaparken, kendisinden önceki İlçe Gençlik Kolları Başkanı Suat Şık'da Mali ve İdari İşlerden sorumlu ilçe başkan yardımcısı olarak yer alıyordu.. Öte yandan AK Parti Dilovası İlçe Başkanı İlhan Yıldırım'ın ilçe yöneticisi Emre Sarıca'nın istifa açıklamasına sessiz kalması dikkatlerden kaçmadı. İŞTE EMRE SARICA'NIN İSTİFA GEREKÇESİ Kıymetli Dostlarım Yıllardır Dünya Lideri Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip Erdoğan’ın davasına hizmet etmekten onur ve gurur duyuyorum. Mahalle yöneticiliğinden bugüne kadar -Gençlik Kolları Yöneticiliği -Gençlik Kolları Başkanlığı -İlçe Başkan Yardımcılığı görevlerimi büyük bir özveri ile yapmaya çabaladım.Davama ve inandığım değerlere hiç ihanet etmedim. Allah’a hamdolsun Hesabını vermediğim hiç bir işin içinde bulunmadım.Şahsıma ve aileme zarar verecek bir işin içinde olmadım. Çok şükür başım dik alnım ak.. Bugün gelinen noktada işlerimin yoğunluğu ve gördüğüm lüzum üzerine ilçe başkanlığımızdaki tüm aktif görevlerimden istifa ediyorum. Bundan sonraki süreçte Cumhurbaşkanımızın çizdiği istikamette ve partimizin emrinde olmaya devam edeceğim. Sürecin en başından itibaren desteklerini esirgemeyen tüm siyasi büyüklerime milletvekillerimize il başkanlarımıza ilçe başkanlarımıza belediye başkanlarımıza ve partimizin her kademesinde görev yapan yol arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.Hakkınızı helal edin benim hakkım varsa helal olsun kalın sağlıcakla kardeşiniz Emre..
KOCAELİ HABERİ

AK Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları eski Başkanı, ve AK Parti Dilovası İlçe Yöneticisi Emre Sarıca, yönetim kurulu üyeliği görevinden istifa ettiğini açıkladı..

Emre Sarıca'nın ilçe yönetim kurulu üyeliğinden istifa haberi Ak Parti Kocaeli ve Dilovası işlçe teşkilatında şok etkisi oluştururken, Sarıca'nın istifa açıklamasında "Bundan sonraki süreçte Cumhurbaşkanımızın çizdiği istikamette ve partimizin emrinde olmaya devam edeceğim." ifadesiyle parti saflarında kalmaya devam edeceğini açıklaması istifa gerekçesinin parti yönetim kademesindeki bazı kişiler ile alakalı olduğu yönünde yankı buldu..

Emre Sarıca İlçe İcra kurulunda Tanıtım ve Medyadan sorumlu ilçe  Başkan yardımcısı olarak görev yaparken, kendisinden önceki İlçe Gençlik Kolları Başkanı Suat Şık'da Mali ve İdari İşlerden sorumlu ilçe başkan yardımcısı olarak yer alıyordu..

Öte yandan AK Parti Dilovası İlçe Başkanı İlhan Yıldırım'ın ilçe yöneticisi Emre Sarıca'nın istifa açıklamasına sessiz kalması dikkatlerden kaçmadı.

İŞTE EMRE SARICA'NIN İSTİFA GEREKÇESİ

Kıymetli Dostlarım
Yıllardır Dünya Lideri Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip Erdoğan’ın davasına hizmet etmekten onur ve gurur duyuyorum.
Mahalle yöneticiliğinden bugüne kadar
-Gençlik Kolları Yöneticiliği
-Gençlik Kolları Başkanlığı
-İlçe Başkan Yardımcılığı görevlerimi büyük bir özveri ile yapmaya çabaladım.Davama ve inandığım değerlere hiç ihanet etmedim.
Allah’a hamdolsun Hesabını vermediğim hiç bir işin içinde bulunmadım.Şahsıma ve aileme zarar verecek bir işin içinde olmadım.
Çok şükür başım dik alnım ak..
Bugün gelinen noktada işlerimin yoğunluğu ve gördüğüm lüzum üzerine ilçe başkanlığımızdaki tüm aktif görevlerimden istifa ediyorum.
Bundan sonraki süreçte Cumhurbaşkanımızın çizdiği istikamette ve partimizin emrinde olmaya devam edeceğim.
Sürecin en başından itibaren desteklerini esirgemeyen tüm siyasi büyüklerime milletvekillerimize il başkanlarımıza ilçe başkanlarımıza belediye başkanlarımıza ve partimizin her kademesinde görev yapan yol arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.Hakkınızı helal edin benim hakkım varsa helal olsun kalın sağlıcakla kardeşiniz Emre..

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
altinlas
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.