Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Ekonomi Haber Girişi: 08.10.2021 - 13:41, Güncelleme: 08.10.2021 - 13:41

DOLAR TÜM ZAMANLARIN REKORUNU KIRDI

 

DOLAR TÜM ZAMANLARIN REKORUNU KIRDI

KOCAELİ HABERİ
Doların küresel olarak güçlenmesiyle TL'de de değer kaybı yaşandı. Dün 8.86 liraya kadar gerileyen dolar güne 8.90 liranın hemen üzerinde başladı. Sabah saatlerinde 8.97 liranın üzerini gördü. Ardından yeniden 8.92'ye çekildi. Rekorda Reuters'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu'ndan soğuduğunu iddia etmesi etkili oldu. Söz konusu haber, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun tarafından yalanlandı. ABD'de 10 yıllık devlet tahvillerinin getirisi yaklaşık 3.5 ayın zirvesine çıktı. Doların ana para birimleri karşısındaki performansını gösteren dolar endeksi de yüzde 0.3 artışla 94 puanın üzerine tırmandı.
KOCAELİ HABERİ

Doların küresel olarak güçlenmesiyle TL'de de değer kaybı yaşandı.

Dün 8.86 liraya kadar gerileyen dolar güne 8.90 liranın hemen üzerinde başladı. Sabah saatlerinde 8.97 liranın üzerini gördü. Ardından yeniden 8.92'ye çekildi.

Rekorda Reuters'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu'ndan soğuduğunu iddia etmesi etkili oldu.

Söz konusu haber, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun tarafından yalanlandı.

ABD'de 10 yıllık devlet tahvillerinin getirisi yaklaşık 3.5 ayın zirvesine çıktı. Doların ana para birimleri karşısındaki performansını gösteren dolar endeksi de yüzde 0.3 artışla 94 puanın üzerine tırmandı.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
altinlas
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.