Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Spor Haber Girişi: 10.10.2021 - 23:00, Güncelleme: 10.10.2021 - 23:00

DİYARBAKIR'IN GURURU VE TÜRKİYE 1.İNCİSİ OLDU

 

DİYARBAKIR'IN GURURU VE TÜRKİYE 1.İNCİSİ OLDU

kocaelihaberi
Afyonkarahisar’da yapılan Türkiye Şampiyonası Olimpik Baraj Yarışına Diyarbakır'dan katılan görme engelli Sedanur Alakuştekin, 1500 metrede Türkiye birincisi oldu..  Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu bu başarıyı "Başarıya engel yok. Diyarbakır seninle gurur duyuyor Sedanur kızım. Afyonkarahisar’da yapılan Türkiye Şampiyonası Olimpik Baraj Yarışı 1500 metrede Türkiye birincisi olan görme engelli kızımız Sedanur Alakuştekin’i tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum." mesajı ile duyurdu..
kocaelihaberi

Afyonkarahisar’da yapılan Türkiye Şampiyonası Olimpik Baraj Yarışına Diyarbakır'dan katılan görme engelli Sedanur Alakuştekin, 1500 metrede Türkiye birincisi oldu.. 

Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu bu başarıyı "Başarıya engel yok. Diyarbakır seninle gurur duyuyor Sedanur kızım. Afyonkarahisar’da yapılan Türkiye Şampiyonası Olimpik Baraj Yarışı 1500 metrede Türkiye birincisi olan görme engelli kızımız Sedanur Alakuştekin’i tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum." mesajı ile duyurdu..

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
altinlas
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.