Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Siyaset Haber Girişi: 09.10.2021 - 20:08, Güncelleme: 09.10.2021 - 20:08

Davutoğlu'ndan Babacan ile ittifak açıklaması

 

Davutoğlu'ndan Babacan ile ittifak açıklaması

kocaelihaberi
Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Kayseri’de partisinin il başkanlığı binasının açılışını gerçekleştirdi. Açılışın ardından açıklamalarda bulunan Davutoğlu, bir vatandaşın “Ali Babacan ile ittifak düşünüyor musunuz?” şeklindeki sorusunu, “Beraber olmayı çok istedim. O biraz farklı düşündü ama olur inşallah” şeklinde yanıtladı. Gelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu, bir vatandaşın “Ali Babacan ile ittifak düşünüyor musunuz?” şeklindeki sorusunu, “Beraber olmayı çok istedim. O biraz farklı düşündü ama olur inşallah” şeklinde yanıtladı.
kocaelihaberi

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Kayseri’de partisinin il başkanlığı binasının açılışını gerçekleştirdi. Açılışın ardından açıklamalarda bulunan Davutoğlu, bir vatandaşın “Ali Babacan ile ittifak düşünüyor musunuz?” şeklindeki sorusunu, “Beraber olmayı çok istedim. O biraz farklı düşündü ama olur inşallah” şeklinde yanıtladı.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu, bir vatandaşın “Ali Babacan ile ittifak düşünüyor musunuz?” şeklindeki sorusunu, “Beraber olmayı çok istedim. O biraz farklı düşündü ama olur inşallah” şeklinde yanıtladı.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
altinlas
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.